Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Кремль планує зірвати вибори?!

Як заявив Президент України Петро Порошенко, виступаючи на урочистостях з нагоди вшанування Дня Національної гвардії України, у Кремлі мають план зриву президентських виборів в Україні та створення внутрішнього конфлікту. - йдеться у повідомленні Укрінформу.

- Путін не збирається залишати нас у спокої. У ці дні ми бачимо ознаки того, що Кремль хоче використати вибори для дестабілізації ситуації в Україні. Йдеться вже не тільки про втручання у вибори, щоб забезпечити вигідних для Москви кандидатів, йдеться про здійснення цілого плану зриву виборів, переведення їх у формат внутрішнього конфлікту", - заявив Петро Порошенко.

У цьому контексті глава держави підкреслив, що його найперший обов'язок як Президента, Верховного головнокомандувача і гаранта конституційних прав і свобод громадян - захистити волевиявлення українського народу, а обов'язок військовослужбовців - запобігти спробам зірвати вибори.

"Президента України буде обирати український народ, і ми зробимо все, щоб це було прозоро і відповідно до закону, до європейських стандартів", - акцентував Петро Порошенко.

Зображення
Коментарі