Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Радником голови Тернопільської ОДА з питань медицини став батько, син якого постаждав від медиків

Батько, що втратив сина через медиків, тепер контролюватиме якість надання медпослуг на Тернопіллі.

Володимир Кулак став радником на громадських засадах голови Тернопільської ОДА. Він буде займатися громадським контролем за якістю надання медичних послуг.

Такою діяльністю чоловік фактично займається уже два роки, з часу смерті сина. Адже не тільки шукав правди щодо винуватців смерті своєї дитини, а й допомагав, радив й іншим людям, що зіштовхувались з халатним ставленням медиків.

Ось як пише про своє призначення на сторінках Фейсбуку сам Володимир: "Якось пожартував: "Стажування пройшов, до бою готовий..Як виявилося, жарт став пророчим. Сьогодні стандартна нарада в ОДА по понеділках, але вже не у Львові, а в Тернополі, і не громадський активіст, а радник голови ОДА з питань медицини, а особлива моя увага - контроль якості надання медичних послуг в медзакладах Тернопільської області.. Не стіни лікують, а люди! І саме важливе , це людяне слово і відношення!"

Зазначимо, що Володимир Кулак у червні 2017 втратив 12-річного сина Романа. Дитина померла від завороту тонкого кишечника, якого на початках не змогли діагностувати лікарі на Львівщині.

У грудні 2018 року двом медикам оголосили про підозру у вчиненні злочину за ч.2 ст. 140 КК “Неналежне виконання професійних обов’язків”. Наразі справа у суді - перше засідання відбудеться 28 березня. Володимир Кулак переконаний, що  працівники медичної сфери повинні відповідально ставитися до роботи, обов’язків. І йдеться не лише про лікарів, а й про медсестер, санітарок.

Бо буває, що в медзакладі і обладнання сучасне, і можливості усілякі є, але в працівників немає бажання виконувати свою роботу.

Як типовий приклад байдужості медиків до пацієнтів чоловік згадує ситуацію із знайомим, що трапився нещодавно.

- Він привіз сина у лікарню близько 23.00, бо той розбив собі чоло, - каже пан Володимир. - Виходить медсестра і невдоволено: “Ооо, не дадуть відпочити”. Такого не може бути! Якщо ти прийшла на роботу, то працюй, а не обурюйся, що твою величність під час робочого дня потурбували. А ні, то звільняйся, і відпочивай вважає Володимир Кулак.

Наразі тернополяни залиають гарні відгуки про Володимира Кулака та висловлюють надію, що чоловікові таки вдасться щось змінити у цій царині.

Ольга Березовська "Щиро вітаю вас, то найкраще що міг Бог зробити для жителів Тернопільщини - знайти таку відповідальну і чесну людину як Volodymyr Kulak, нагорода для людей буде найкраща - врятування життя та здоров`я людини!!! А Володя свою місію - зупинити халатність та байдужість і непрофесіоналізм у медицині зможе реалізувати вповні !!!!!Але вам, Володю, як Прометею буде ой як нелегко та віра переможе все, і вам наша підтримка у всьому.

Марія Михайлівна Лазорик "Вітаю! І не тільки Вас,а ще тих людей яким Ви зможете помогти Вашим досвідом.Ви стільки пережили і це горе,що Ви перенесли і яке ніколи Вас не покине допоможе іншим.Володимир,Вам не треба уявляти на місці людей з такими проблемами,як Ви пережили.У Вас вже милосердя стало хронічним,стало Вашим новим характером.ВІРЮ,ВАМ!!!"

Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Podii/batko-scho-vtrativ-sina-cherez-medikiv-teper-kontrolyuvatime-yakis-nad-10827131.html?fbclid=IwAR0puDoYbtE0Mt0g9Di6sTWhbbKfOJZs2fSfovKIodo_gfmi-JuDyGYq9gU

Зображення
Зображення
Коментарі