Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Громадська бібліотека на Донеччині - приклад для українських громад

26 березня відбулося офіційне відкриття громадської бібліотеки імені Дмитра Ружевича у с.Сергіївка поблизу м.Краматорська

Яскравою зірочкою для своїх однолітків був і є хлопчина-мрійник Дмитрик Ружевич, наймолодший директор громадської бібліотеки с.Сергіївка, Життя хлопчика було коротким, але він зміг зробити дуже багато. А головне – він своїм прикладом показав що, як би важко не було в житті, та не можна опускати рук. Треба мріяти і жити, щоб досягнути мети. Підтримка рідних і близьких людей, а також друзів, які щиро відгукнулися, допомагала йому. Справа його отримала відгук у багатьох небайдужих серцях. Нині бібліотека розрослась і частину її розмістили в школі, де навчався Дмитрик.

Як написала у Фейсбуці Галина Онацька, гостей  привітно зустріли мама Людмила, сестричка Ілонка та поетеса і добрий друг сім’ї Євгенія Пірог.

- Бібліотека отримала багато подарунків від гостей. Я теж подарувала чотири свої збірки: « Весна не може не прийти», «Іволзі весна наснилась», «Осінні міражі», «Сонячне джерело». А також презентувала та подарувала бібліотеці дві спільні збірки «Понад усе нам Україна» та «Поетична топоніміка – 2», що стануть гарним патріотичним доповненням бібліотеки Дмитрика. - написала Галина Онацька

Дорогі друзі, шановні письменники і поети, хочу звернутися до усіх Вас:не пошкодуйте свого часу на хорошу справу і підтримайте мрію Дмитрика Ружевича: подаруйте книгу дітям! Надсилайте свої книжки, бажано з автографами і побажаннями на адресу: Перша приватна ВІЛЬНА бібліотека імені Дмитра Ружевича, с.Сергіївка, вул.Поштова, 11, Слов’янський район, Донецька обл. 84191, Україна. Усі вам будуть дуже, дуже вдячні!!!!

Зображення
Зображення
Коментарі