Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Галицький шлягер-2019 у Львові

"Можна все сприймати буденно, але пісня, це завжди свято" - так можна сказати про масштабний культурний захід у Львові.

27 березня у Львові за участю найкращих зірок естради, популярних і молодих виконавців відбувся Гала-концерт "ГАЛИЦЬКИЙ ШЛЯГЕР-2019" .

Культурну подію організував Благодійний фонд "Мистецький храм" за сприянням профспілок Львівщини. Але засновником "Галицького шлягера" і його душею є народний артист України співак і композитор Ярослав Борута.

Музичний проект, якому цього року вже шостий рік,  народився в Івано-Франківську, двічі на рік збирає на свої концерти молодих і визнаних виконавців, поетів і композиторів з усієї України й української діаспори.

Прекрасні ведучі відзначали переможців - українських співаків, композиторів і поетів пам'ятними нагородами та дипломами із присвоєнням  Звання лауреатів фестивалю.

- Можна говорити , що ти любиш Україну, її чудових захисників, мистецтво і культуру, але, якщо ти нічого не робиш для того, тоді любов не розкрилена. Дякуємо вам, що підтримуйте українську пісню, її авторів та виконавців своєю присутністю, - наголошували ведучі із сцени Львівського цирку, де й проходив "Галицький шлягер"

У концерті взяли участь Народні артисти України: Павло Дворський та сини В'ячеслав і Павло, Степан Гіга, Алла Попова, Анатолій Матвійчук, Оксана Пекун, Ярослав Борута, квартет "Гетьман", гурт "Козацькі забави";
Заслужені артисти України: Михайло Грицкан, Квітослава Гіга, Андрій Князь, Ірина Зінковська, Олеся Пасічник, Ванда Дріневська, гурт "Червоні маки", ВІА "ВАТРА".

А також на Гала-концерті виступили популярні та молоді виконавці з авторськими піснями і на слова вже відомих поетів, які вразили глядача своєю харизмою та мелодійністю.
Серед них, Степан Гіга (молодший), Роксолана, Володимир Боднарчук, Анастель, Максим Товкач, Альона Карат, Денис Кочержук, Наталя Вишиванка, Лана Данчук, Ольга Ошитко, Ольга Ярова, Христина Попадинець, Катерина Шимків, Ольга Зелінська, Василь Соловей, Володимир Окілко.

Зображення
Зображення
Коментарі