Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Поетичний релакс у Львівській кав'ярні

Вчора, 28 березня, у Львові відбулася творча зустріч молодих поетів та бардів, які об'єдналися у мистецьку спілку АБО більше п'яти років тому і яка налічує близько 300 її членів

Cьогодні у Львові все більше відроджується культура, літературна творчість, музична експресія, а творча молодь сміливо заповнює нішу у цьому епохальному мистецькому середовищі.

Молодь не чекає поки їх запросять на творчі зустрічіC чи концерти якісь державні чиновники чи "дядьки"-спонсори, вони самоорганізовуються, зосереджуються у культурних закладах, об'єднуються у товариства, як ось чудові молоді літератори, що збирають навколо себе бардів та поетів і не тільки Львівщини.

Разом з ними, навіть пересічним відвідувачам львівських кав'ярень, затишно і комфортно. У серцях молодих людей горить багрянцем вогонь, запалений високим мистецтвом, культурою, поетичним колажем.

Молоді люди створили на скрижалях творчості свій, лише їм відомий, дух...

Наповнені світлими, чистими, мов криштальна вода, почуттями, вони представляють мелодійні ліричні авторські вірші та пісні на різні мотиви - політичні, любовні, філософські. Їх твори не тільки мають глибокий зміст і мелодику, вони несуть вмотивовані аргументи...

Особливий релакс відчувається, коли звучать авторські пісні бардів під супровід гітари чи саксафона, іх манера виконання, це -вільний простір думок про наболіле, пережите, вічне.

Зображення
Зображення
Коментарі