Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Туризм на Львівщині. Науково-практична конференція у Городку

21 березня у Львівському інституті економіки і туризму, 22 березня на території ТОВ «Логістична компанія «Захід Ресурс» м. Городок відбулася VII регіональна науково-практична конференція «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму», присвячена вивченню проблем та перспектив розвитку туристичної дестинації Городоччини.

Мостиський район представляла спеціаліст відділу культури та туризму Мостиської РДА І. Химка.

У роботі конференції взяли активну участь науковці і викладачі низки навчальних та науково-дослідних закладів західного регіону України, музейних, культурно-освітніх установ. Основна увага була відведена висвітленню питань про найновіші надбання туризму, археології, культури, етнографії.

Учасники конференції акцентували на необхідності активної консолідації діяльності органів влади, бізнесу та науки, піднімали актуальні питання пошуку та впровадження у туристичну галузь маловідомих історико-культурних ресурсів національного та міжнародного значення. Учасники конференції мали змогу відвідати музей туризму, побували на екскурсії територією ТОВ «Логістична компанія «Захід Ресурс», здійснили екскурсію містом Городок.

Зображення
Коментарі