Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

6-12 травня у Львові - Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week».

У Львові 6-12 травня 2019 року вже вдруге львів’яни та гості міста зможуть поринути в чудовий світ поезії, бардівської пісні та літератури в рамках Міжнародного фестивалю співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week». На цілий тиждень з 14:00 КМЦ «Львівський палац мистецтв» перетвориться на центр літературних зустрічей, автограф-сесій, поетично-музичних концертів. У фестивалі приймуть участь відомі поети, письменники, барди з-за кордону та України, а також молоді літератори.

Для тих, хто робить перші спроби пера, серед учнівської та студентської молоді оголошено конкурс молодих літераторів у двох вікових категоріях «пре – ЛЮД – і – Я». Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами та подарунками та виступатимуть на сцені КМЦ «Львівський палац мистецтв».
Фестиваль присвячений 100-річчю з дня народження відомого українського поета, перекладача, лінгвіста Миколи Лукаша.
В рамках фестивалю відбудеться відкриття Міжнародної виставки-конкурсу акварелі «Акварельні монологи» та студентський конкурс з графічного дизайну – створення екслібрісів за мотивами творів Миколи Лукаша.


Відкриття ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week» відбудеться 6 травня 2019 року о 14:00 у Львівському органному залі за участі доцента кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура ЛНУ ім. Івана Франка Валентини Савчин - дослідниці творчості Миколи Лукаша та концерт композитора, музиканта і виконавця Ігоря Якубовського на слова Миколи Лукаша.
Учасники фестивалю та конкурсів повинні надіслати заявку на адресу організаторів, розміщену на сайті фестивалю: https://lmpw2018.wordpress.com/122-2/

Програма фестивалю:
06.05.2019 р.
- 14:00 – Львівський органний зал – відкриття фестивалю за участі доцента кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура ЛНУ ім. Івана Франка Валентини Савчин - дослідниці творчості Миколи Лукаша, концерт композитора, музиканта і виконавця Ігоря Якубовського на слова Миколи Лукаша.
- 17:00 – І поверх, великий зал КМЦ «Львівський палац мистецтв» - відкриття Міжнародної виставки - конкурсу акварелі «Акварельні монологи» та студентський конкурс екслібрисів за мотивами творів Миколи Лукаша.

07.05.2019 р. – 11.05.2019 р. – ІІ поверх, вестибюль КМЦ «Львівський палац мистецтв».
- 14:00 – презентації книжок, книжкова ярмарка.

07.05.2019 р. – 10.05.2019 р. – конференц-зал КМЦ «Львівський палац мистецтв».
- 17:00 – концерт учасників фестивалю.

11.05.2019 р. – І поверх, великий зал КМЦ «Львівський палац мистецтв»
- 17:00 – нагородження учасників фестивалю, концерт, джем-сейшин.

12.05.2019 р. конференц-зал КМЦ «Львівський палац мистецтв».
- 12:00 – нагородження та концерт переможців конкурсу молодих літераторів
«-пре – ЛЮД – і – Я»

Зображення
Коментарі