Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Вибори Президента України, це не арена в цирку.

Перший тур виборів Президента України вибудував одну із найпопулярніших площадок для обговорення в світі. Але, на жаль, самі українці ще не усвідомили, що така подія, це не арена в цирку, звідкіля можна говорити і робити все, що заманеться, аби сміявся глядач. Отож, в результаті, у першому турі нам , українцям, таки вдалося насмішити світ.

У підсумку, міжнародні оглядачі та спостерігачі рахують вибори прозорими і демократичними, але думки експертів різняться. Здебільшого, вони вважають, що демократичні вибори, це — результат правильного курсу держави.

Ось як написав 31 березня у Твітері американський професор Майкл Макфол: «День виборів в Україні, і ніхто не знає, хто переможе. Це демократія».

А професор Ратґерського ​університету в США Олександр Мотиль у своїй статті до аналітичного видання The Foreign Policy написав: " Після першого туру президентський виборів в Україні новим президентом стане або Порошенко, або «alter ego» Зеленського – Василь Голобородько». 

Дослідник наголошує на важливих відмінностях серіалу від українських реалій. По-перше, Україну змальовано практично повністю російськомовною, а більшість українців, які розмовляють українською, виглядають радикальними путчистами. В реальності українська мова в Україні звучить щонайменше так само часто, як і російська. По-друге, українську корупцію також значно перебільшено, вважає дослідник.

Тому  в українського народу є чудове прислів'я “Сміється той, хто сміється останній”, а недосвідченість і відсутність політичної позиції може зробити його неприйнятним у ході телевізійних дебатів із Петром Порошенком. Тим більн, що теледебати, це - своєрідний детектор брехні та іспит на дієздатність кандидатів і вони є надзвичайно важливим ключем перед другим туром.

З цього приводу британський часопис зазначає, що далеко не гарантовано, що Володимир Зеленський переможе у другому турі. Він ще досі не оприлюднив детальної програми, натомість покладаючись на широкі обіцянки на кшталт податкових пільг для молодих підприємців, переговорів з Росією про завершення війни на сході чи референдумів із важливих питань, як-то щодо членства у НАТО.

Провідне періодичне видання Ірландії The Irish Times у статті-передруку матеріалу агентства Reuters зазначає, що успіх Зеленського збігся зі схожими настроями виборців у світі покласти край наявній ситуації, що привело до успіху тих у світі, хто виступав під гаслами анти-істеблішменту, на кшталт Дональда Трампа чи популістського руху «5 зірок» в Італії. Втім, на думку авторів, Зеленський іще має переконати виборців, що він здатний очолити країну у стані війни, яка перебуває в епіцентрі протистояння Заходу і Росії.

Дослідниця американського аналітичного центру Foreign Policy Research Institute, а також редактор блогу UkraineAlert аналітичного центру Atlantic Council Мелінда Герінґ у своєму твітері зазначила, що результати все ж були очікуваними. «Велике питання – чи голосуватимуть за Зеленського у другому турі. Я так не думаю, хоча голосування за нього могло бути вираженням протесту в першому турі».
У німецькому парламенті очікують конкретики від кандидата в президенти України Володимира Зеленського щодо його політичних позицій та команди. Про це йдеться у заяві голови фракції ХДС/ХСС Давид Вадефуль.
«Зеленський повинен протягом наступних трьох тижнів до голосування конкретно вказати, за що він виступає та яка команда політиків буде його підтримувати. Україна не може дозволити собі покладатися на недосвідчене керівництво в конфлікті з Росією і в її важкій економічній і соціальній ситуації», – йдеться у заяві.

Ахтем Чийгоз — заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу:  “У першому турі ми обломали Путіна, тому що так чисельно проголосували, а в другому — ми не розчаруємо й Україну”

У підсумку, думки російського політолога Дмитра Орєківа наступні:”Путін, як людина з органів, зможе підлаштуватися під будь-якого співрозмовника і сподобатися йому. Це елемент його навчання і особистих якостей. Він надзвичайно приємний у спілкуванні людина. Він підтакує і погоджується – вам здається, що ви його переконали. А сам є вкрай закритою людиною і вкрай неконтрольованою щодо зовнішніх стосунків – якщо він щось пообіцяв, то не означає, що зробить. Він – хазяїн свого слова. Захотів – дав, захотів – забрав.
Путін – дуже гнучка людина. Для нього головне зараз – щоб програв Порошенко. Тому що у нього дуже багато особистого. За великим рахунком Порошенко його обіграв

Політичний огляд Галини Фесюк, журналіст, редактор сайту "Моя Жовківщина"

Зображення
Коментарі