Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Війна на Сході України. На фронті в зоні ООС загинув воїн з Ходорова Роман Федоришин

На фронті в зоні ООС загинув воїн з Ходорова Роман Федоришин

І знову втрати та смуток… Загинув ще один Герой з м. Ходорів, Львівської області, Роман Федоришин, якого нещодавно нагородили орденом «Лицарський Хрест Добровольця».

Про загиблого багато слів і спогадів пишуть друзі на сторінках у соцмережі. Ось кілька з них:

Олена Живко: Він доброволець. З 14 на фронті. Отримав важке поранення. Проте знову і знову повертався на війну. Ніколи не жалівся на здоров’я. Добрий і радісний завжди. В ньому було стільки життя. Вчора його не стало… Федя… Вічна пам’ять…

Володимир Регеша:

Я завжди думав, що у нього ніколи не сяде батарейка і він буде жити вічно… Фєдя…120-ка розірвалася близенько, коли брали “Алмази”. У нього живіт, як решето і осколок просто посеред лоба. — Друже Санта, Ви не уявляєте — я біг до Тенгрі, як до рідного батька не бігають. Витягнули. Вилікувався. Повернувся. Ми дражнили його Бронєлобим…Я завжди думав, що у нього ніколи не сяде батарейка і він буде жити вічно… Пацан. Надзвичайно хоробрий. На інстинктах війни. З постійною ухмилочкою до всього світу. І вчора його не стало. А сльози кончилися. Лиш неймовірна туга і злість. До ненависті. Спочивай з миром, Воїне.
Зустрінемося, Братику

Володимир Кулак

Ми тільки бачились два тижні тому у Львові, на нагородженні, Романа Федоришина було нагороджено Лицарським Хрестом Добровольця. Він мій земляк, доброволець. З 2014 на фронті. Отримав важке поранення на війні. Жидачівська ЦРЛ нас познайомила.. йому там не хотіли давати групу.... ганяли коридорами і кабінетами лікарні... Під натиском і підтримці побратимів нарешті дали... Отримавши важке пораннення в живіт, кишечник.... майже як мій син Роман.. до речі вони тезки.. Без частини кишечника, проте Роман Федоришин (ФЕДЯ) знову і знову повертався на війну. І після нагородження знову поїхав захищати Україну! Роман Федоришин (Федя) приїжав в лютому на сесію райради в Жидачів, підтримати мене коли звільняли головного лікаря.. Він був і залишився ЛЮДИНОЮ! Ніколи не жалівся на здоров`я. Добрий і радісний завжди. В ньому було стільки життя.
Вчора його не стало....
Федя....
Вічна пам`ять і Царство Небесне Герою!

 

Зображення
Зображення
Коментарі