Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Хресна дорога на підтримку українських полонених - у Львові

В неділю, 14 квітня відбулася Хресна дорога "Повертайся, Брате" за участю священиків, художників, поетес, хлопців, які були в полоні, не байдужих людей, котрі молилися за повернення усіх з війни та полонів. Цей мистецький проект відбувся біля храму Стрітення Господнього, що на вулиці Клепарівській.

Як наголосила організаторка заходу Марія Петришин, ідея проведення заходу народилася спільно із 15 волонтерами на підтримку всіх полонених.. Для того зорганізувалися художники, які намалювали картини найважичх боїв протягом 2014-2015 років для усіх стацій Хресної дороги, а вірші для кожної стаціі написали Ганна Солар і Марія Скочиліс.

На захід прийшли звільнені з полону чоловіки, батьки та родичі тих, хто ще є в полоні, не байдужі львівяни. 

Як прокоментував подію для телеканалу НТА Орест Петришин, художник і в минулому полонений, такі акції обєднують і допомагають тим хлопцям, що в полоні зрозуміти, що за них памятають.

 "Мабуть родичі передадуть полоненим, бо не маючи звязку із світом, дуже нелегко бути в полоні, а так вони будуть знати, що за них не забули, і що їх підтримують" - сказав Орест Петришин в інтервю каналу НТА.

Як написала Марія Петришин написала на Фейсбуці:

"Ми були єдині!!!Думкою, словом, вірою! Ми були одним цілим! Віримо що пройшовши цією Хресною Дорогою ми повернемо наших хлопців до рідних домівок! Дякую усій нашій команді,дякую усім художникам, які долучились до нашого заходу! Дякую усім хлопцям, котрі перебували у полоні за допомогу ! Дякую матерям, дружинам, сестрам, які вірите і не здаєтесь! Дякую Jay Ziver Lilia Siu Oksana Chukhlib та колективу « Жайвір» за чудовий музичний супровід!

Дякую поетесам Hanna Solar і Марія Скочиліс за вірші написані до стацій! Дякую за смачний куліш ВПВ «Патріот» , Олег Патріот, Serhiy Kropantsev Ігор Ільків! Дякую за смачну уху та узвар Степан Білас та ветерани Афганістану! Дякую настоятелю Храму Стрітення Господнього отцю о. Mykhailo Biletskyy , о. Ivan Harat, о. Степан Stepan Sus за молитву! Дякую БФ « Розвиток громади» за фінансову підтримку. Дякую Скаутам і Курсантам!Дякую усім друзям, знайомим, гостям за участь у заході « Повертайся, Брате!» Господи, поверни їх якшвидше додому!!!!!"

З огляду на активну участь львівян у духовному заході варто зазначити, що Хресна дорога обєднала молитовно і культурно не байдужих людей, волонтерів, додала бойового і вольового духу родичам та розуміння, що за полонених дбають волонтери, журналісти, священики і готові допомогти підтримати та заступитися за тих, хто потребує допомоги в полоні.

Як сказав Левко Скоп в інтервю НТА "Намальовані стаціі трагедій, які сталися в Україні, це память про воїнів, які загинули. ... Добре, що ми це зробили, бо це нас обєднує, і виявляє, що ми є сильні.. А разом проти нас ніхто нічого не зробить".

Репортаж підготовлений за матеріалами прямого ефіру Львівської телекомпанії НТА.

 

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі