Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Творчий вечір трьох поеток в культурно-мистецькому центрі на Левандівці народив весну у серці

В неділю у культурно-мистецькому центрі "Супутник" відбувся творчий вечір "Поетична весна на Левандівці"за участю трьох поетес - Зоряни Кіндратишин, Христини Кравчишин, Олі Берези.

Є обставини, коли час не дозволяє вкласти всі подіі в одну чашу, але  люди, котрі вже вкотре слухали поеток, знову і знову поспішають на творчі зустрічі з жінками, що випромінюють тепло через поетичне слово.

їх поетичне слово дозволяє йти, мінятися на краще, жити із вірою в любов і щастя... Багато учасників творчого вечора дякували поетесам за чудову культурно-літературну імпрезу, від якої народжуються мрії за обрієм.

Як написала на своїй сторінці поетка Галина Химочка: "Таки справжня весна прийшла на Левандівку! Дякуємо Вам, Христино, Зоряно, Олю, за ніжність, щирість, відвертість, за прекрасну поезію вашої натхненної і окриленої душі, за співзвучність і за ті емоції, які я особисто відчула !!! Натхнення вам, чарівне тріо, ще багато творчих цікавих зустрічей, яскравих подій у вашому житті, вірних друзів, нових збірочок і пісень!"

 

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі