Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Карпати засипані снігом - в квітні

У гірських районах Івано-Франківської області посеред квітня випав сніг, і тепер сніговий покрив у Карпатах сягає майже 120-130 сантиметрів. За словами синоптиків, опади у горах варто очікувати ще 2-3 дні, а тоді почнеться різке потепління до +20 градусів.

Начальник Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимир Фригович у коментарі Укрінформу розповів, що така сніжна погода у Карпатах є нормальною на початку квітня. Пише 24 канал

Середній покрив снігу у Карпатах сягає 120-130 сантиметрів. Снігу у горах достатньо і опади у вигляді мокрого снігу будуть ще 2-3 дні. На низинній території області очікуємо дощі. Вже наступного тижня прийде потепління. У четвер-п’ятницю очікуємо до +20 градусів. У горах тоді буде відлига, – зазначив він.

Фахівці не вбачають жодних аномалій у такій зимовій погоді в горах. За їхніми словами, бували роки, коли сніг у квітні випадав вже після того, як зацвіли усі дерева.

Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост також повідомляє, що станом на сьогодні, 15 квітня, мороз у Карпатах сягає -9 градусів. Зауважимо, гора Піп Іван – одна з найвищих вершин Українських Карпат і сягає 2020,5 метра.

Зображення
Коментарі