Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Запрошуємо на відпуст до Крехівського монастиря - 18-19 травня 2019 року

Цьогоріч  в Рік святості подружжя та сімї 18-19 травня з нагоди Празника Перенесення Мощей Святого Миколая у Крехівському монастирі відбудеться Відпуст, а також Водосвяття біля джерела Марії, Хресна хода, та Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Преосвященний Єпископ, Володимир Ющак, ЧСВВ (Єпарх Вроцлавсько-Гданський, УГКЦ).

Крехівський Василіянський монастир Святого Миколая протягом 29 років Незалежної України, як і до знищення його радянською владою, несе велику духовну місію - просвітництво християн, а також є місцем паломництва та служіння Богові.

Щорічно у травні в переддень літнього Миколая Марлеківського у Крхівському монастирі відбувається місійна Хресна дорога, куди приїжджають паломники не тільки з усіх куточків України, а також із-за кордони. Люди їдуть, щоб скласти Богові подяку, попросити благословення Господнього на подальше краще життя, помолитися перед чудотворними іонами Пресвятої Богородиці та святого Миколая.

Крехівський монастир з понад 400 річною історією на Жовківщині є також твердинею духу, утвердженням віри, Українською греко-католицькою святинею із новіціятом, храмом святого Миколая, та церквою святої Параскеви, надбрамною дзвіницею. 

Прочани мають можливість відвідати святе джерело, набрати водиці та помолитися біля нього, а також поклонитися святому місцю, де у 17 столітті жили два засновники монастиря Іол та Сильвестр.

 

Зображення
Зображення
Коментарі