Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

23 квітня у Львівському Органному залі відбудеться унікальна виставка "Натхненні Пінзелем"

23 квітня 0 17.00 годині в Органному залі м.Львова у рамках проекту "Під зорею Пінзеля" відбудеться відкриття виставки "Натхненні Пінзелем. Виставка буде експонуватися до 30 травня.

Вперше виставка була представлена в Палаці Потоцьких 16 вересня 2017 року. За два роки обїздила багато міст України і поповнилась новими експонатами. Відкривала «Дні Пінзеля» в Бучачі,відвідала Червоноград, була на Сході України у містах Рубіжне і Сєвєродонецьку.

https://www.facebook.com/events/443275816479504/

Мета проекту: популяризація геніального Іоана Георгія Пінзеля та привернення уваги до костелу
Всіх Святих у с.Годовиця. Саме на порятунок храму спрямована основна діяльність «Арт студії Івони Лобан».

Як зазначає кураторка виставки Івона Лобан, завдяки поціновувачам творчості Пінзеля, їх підтримці з державного бюджету виділено кошти на проектно-кошторисну документацію!.

- Ми віримо ,що виставка в Органному Залі це дуже знакова подія,що костел Всіх Святих в Годовиці буде врятований і ми зможемо там незабаром насолодитись концертами симфонічноі музики ! Ваша підтримка надає нам силу і віру впевнено рухатись до цієї мрії!

Я буду щаслива бачити Вас всіх!Буду щаслива ,якщо ви підтримаєте нашу виставку і тим ще раз покажете,що ви вірите в ідею порятунку цього унікального храму! 
Для нас це дуже важливо. Ми зараз знаходимось тільки на підніжжі гори.Наш шлях до порятунку Костелу тільки починається! Дякую,що два роки ви були з нами! Вірю ,що разом ми зможемо втілити самі грандіозні плани і мріі! Це наша краіна!Це наші митці!це наші пам‘ятки! У наших руках іх процвітання і успіх!" -написала Івона Лобан на Фейсбуці.

В експозиції твори художників:
П.Сипняк, О.Скоп, С.Міхновський, О.Крохмалюк, В .Москалюк, О.Білобран, О.Жеребецька, Р.Грабар, О.Сагайдак, Л.Котюк, М.Радь, П.Ярмолик, О.Казнох, П.Сметана, Л.Панчишин, М.Москалюк, В.Проданчук, Н.Євдокименко-Проданчук, С.Ковтун, Н.Павлюк.

На відкриття виставки вхід вільний.
Вхідний квиток в галерею в інші дні 20 грн.

 

Зображення
Коментарі