Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

«Кольоровий світ» представляє дитяча художня виставка у м. Рава-Руській

«Наш кольоровий світ» - під такою назвою 9 грудня 2012 року відбулася виставка дитячого малярства в м. Рава-Руська. Край з багатою історією та чудовою природою виплекав не одне талановите покоління мистців. Отож, саме тут, 7 років тому, було відкрито художнє відділення Рава-Руської дитячої музичної школи. Звичайно, мета виставки привернути до себе увагу, показати всім що є в Рава-Руській такі маленькі, надзвичайно талановиті художники. Приємно, що до цієї відповідальної справи долучилася міський голова Ірина Андріївна Верещук та начальник відділу прикордонної служби митного переходу Рава-Руська-Гребенне підполковник Ігор Леонідович Матвійчук, які нагородили дітей грамотами та подарунками.

Відвідувачі виставки відкрили для себе широку панораму дитячого малярства та скульптури. В експозиції були представлені роботи учнів, виконані в різних жанрах та техніках – від портрету до пейзажу, від гуаші до графіки.

Святкову атмосферу створювали звуки класичної музики та вокальні твори у виконанні учнів Рава-Руської музичної школи.

Завідуюча художнім відділенням Уляна Шумило розповіла про роботу відділу.

- Наші викладачі - Ярослава Попович, Тамара Седак та Ярина Павлова сміливі новатори та водночас послідовники кращих набутків українського національного мистецтва, дбають про всебічний розвиток кожної дитини, – зазначила вона у виступі

А про досягнення учнів у районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах розповів директор школи Валерій Самбульський.

Значною подією, що відбулася в рамках виставки став приїзд заслуженого художника України, лауреата Шевченківської премії – Євгена Івановича Безніска та його дружини Лесі Безніско, також художника.

Експозиція дитячого малярства приємно вразила глядачів. У вітальному слові Євген Безніско зазначив: «Наскільки цікава і унікальна є творчість дітей, вони не закомплексовано дозволяють собі творити, розкриваючи назовні, для нас – дорослих, свій внутрішній світ!». Художник також подякував дітям за художні роботи та побажав нових творчих досягнень.

Одже, серед щирих дитячих малюнків, теплих розмов та приємної музики, сподіваємося, кожен відвідувач виставки взяв для себе краплинку тепла та світла під назвою «Наш кольоровий світ».

Зав. художнім відділенням,

мистецтвознавець, Уляна Шумило

Зображення
Зображення
Коментарі