Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Презентація філософських роздумів у книзі "Думки й діалоги щоденні" члена НСПУ Богдана Дячишина - ще одна сторінка з відкриття сенсу життя людини

23 березня у Львівській бібліотеці для юнацтва ім.Романа Іваничука відбулася презентація книги доктора філософії, доцента, члена Національної спілки письменників України Богдана Дячишина - "Думки й діалоги щоденні", яка вийшла у видавництві "Апріорі" у 2019 році.

В ході презентації читач дізнався про філософський погляд на життя автора, його окреслення щодо духовного світу людини, і, як написав Богдан Дячишин у передмові, у книзі йдеться про те, що "Думки – це не просто пульсування свідомості, що спонукає до мисленного діяння, а й згусток енергії слова, мови, дарованої нам Усевишнім, тож негоже засмучувати нашого Небесного Отця непошануванням Його дару. Кожна наша думка проростає словом рідної мови, бо в ній – правда, сила, глибинні порухи духовного поступу мислячої людини. У цій книзі знайшлося також місце для думного читацького огляду поезії Ірини Калинець, Надії Гаврилюк, Ольги Яворської, Юлії Курташ-Карп, Петра Шкраб’юка, Миколи Петренка, повісті Надії Ковалик, роману Марії Ткачівської та для спогаду про Петра Сороку. Книга призначена для широкого кола читачів – людей небайдужого думання".

На презентацію прийшли відомі львівські письменники, творча інтелігенція, поціновувачі філософських роздумів над життям людини, зокрема колеги по перу, члени НСПУ Андрій Содомора, Богдан Залізняк, Ігор Калинець, Петро Шкрабюк, Іван Гентош, Ліліана Косоновська.

 Студенти 3 курсу режисерського відділення Львівського коледжу культури та мистецтв (Вікторія Феняк, Дмитро Гуляк, Ярина Олійник) театралізували "Розмисли про поетичну збірку Ірини Калинець «Шлюб із полином». Режисер сценарію - викладач Ярослава Павлівна Богонюк. 

Результатом творчого вечора стали теплі слова Марії Ткачівської, які вона розмістила на сторінках Фейсбуку: "Глибокі роздуми, непересічні думки, гострий розум, життєва мудрість... Скільки всього можна побачити і почерпнути із книг Богдана Дячишина!" 

Сам автор книги Богдан Дячишин на сторінках Фейсбуку зазначає:" Крихти життя.. Чомусь вже так стається, що людина вчить інших, дає розумні й практичні настанови, а сама в своєму житті не є такою, як її настанови і мудрість. Закрадається сумнів стосовно сенсу життя... Як жити??? "Але дещо, — кажуть, — стає на заваді й сонцю" (Сенека, "Моральні листи до Луцилія", лист 92). Дивно! Щось може стати на заваді й сонцю! Тимчасова, "нікчемна" хмаринка закриває сонце. Важливо життя прожити так, щоб ніхто не міг закрити сонце й тепло нашого СЕРЦЯ"."

Кожна книга автора, це - маленький вогник світла, що дозволяє переосмислювати, чи ба, перебудовувати, а не раз глибше занурюватися у царину життя людського.

 

 

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі