Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Іван Апаршин: Прямі переговори Зеленського з Путіним щодо питань Донбасу - програшні

 

Радник Зеленського з питань безпеки Іван Апаршин в ефірі телеканалу ZIK сказав: "Прямі переговори Володимира Зеленського, який переміг на президентських виборах в Україні, із президентом Росії Володимиром Путіним щодо питань Донбасу є "програшним варіантом".

"Не дай боже хтось запропонує новому президенту в тому числі сісти за стіл переговорів із цими так званими республіками "ДНР" і "ЛНР". Я ніколи цього не підтримаю", – заявив Апаршин.

Журналіст зазначив, що зараз порушують тему прямих переговорів Зеленського з президентом Росії Володимиром Путіним.

"Один на один – це безперспективно... Що значить "прямі перемовини"?.. Я б не радив президенту України зустрічатися сьогодні в такому форматі. Я не вірю, що Путін буде нам потім щось гарантувати, я не вірю йому. Я повірю лише тоді, коли до цього формату будуть залучені потужні країни, із якими він просто "гратися" не зможе... Це моя позиція. Я б ніколи не сів за стіл переговорів із Путіним один на один. Це програшний варіант", – відповів Апаршин.

До потужних країн експерт, як його представив Зеленський, зарахував Велику Британію, США.

 

Для довідки:

Іван Апаршин професійний військовий, працював у Міністерстві оборони у часи, коли ним керував Анатолій Гриценко. Саме Івана Апаршина пан Гриценко називав своїм майбутнім міністром оборони у разі обрання президентом.

Після отримання військової освіти працював на офіцерських посадах у Генштабі Збройних сил України, у Міністерстві оборони.

Був директором департаменту воєнної політики та стратегічного планування міноборони, працював у секретаріаті Кабінету міністрів, у тому числі за часів президентства Віктора Януковича - начальником управління експертизи у сфері безпеки і оборони Секретаріату уряду.

Зображення
Коментарі