Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

П’ятнадцять українських захисників загинули у квітні на війні, що на Сході України

Поки ми голосували і рубалися у фейсбуках за й проти кандидатів у президенти, вони — сиділи в окопах на східному рубежі, відбиваючи атаки окупантів. Вони — українські воїни, силовики, добровольці. П’ятнадцять із них загинули у квітні.

Порівняно з першим місяцем весни бойові втрати зросли на шість осіб. Про “весняне перемир’я” вже ніхто і не згадує. Традиційне “великоднє перемир’я” в другій половині квітня так і не почалося — вперше за кілька років Росія в Тристоронній контактній групі відмовилася гарантувати“режим тиші”. А просто взяти і “перестать стрелять” — не виходить, коли з “того боку” постійно “насипають”.

Серед наших загиблих у квітні — 13 воїнів Збройних сил, один парамедик з УДА та один піротехнік ДСНС.

Двоє (військовий ЗСУ та сапер Держслужби з надзвичайних ситуацій) підірвалися на мінах, решта — стали жертвами обстрілів.

Серед полеглих — одна жінка, Яна Червона. Вона стала сьомою жінкою-військовослужбовцем, яка віддала життя, захищаючи Україну у війні проти російського агресора з 2014 року.

Найбільших бойових втрат у квітні зазнала 54-та механізована бригада ЗСУ – п’ять загиблих. По двоє полеглих — у 93-й бригаді “Холодний Яр” і 79-й десантно-штурмовій.
Десять героїв загинули внаслідок бойових дій і підривів на Донеччині, п’ять — у Луганській області.

Крім того, у квітні, за підрахунками “Новинарні“, штаб ООС та ДСНС повідомляли загалом про 39 поранених — на сім більше, ніж було “трьохсотих” у березні.

Без жодних бойових втрат (ні смертей, ні поранень) для Об’єднаних сил минуло тільки дев’ять діб квітня.

Це був місяць Великодня, найбільшого християнського свята, коли ми нарешті (хай і не всі) згадуємо про воскресіння праведників і життя вічне. А п’ятнадцять полеглих героїв квітня — уже в місці світлім, місці квітучім. “Бо немає любові більшої за ту, як хто свою душу поклав за друзів своїх”.

А може, хтось і у Вальгаллі. Або у Вирії. Чи де там ще воїнам добре ведеться по смерті?

Воїни Яна, Олександр, Юрій, Дмитро, Іван, Микола, Олег, Роман, Володимир, Ігор, ще Микола, Олександр, Юрій, Сергій, ще Володимир… — згадайте їх поіменно. Подивіться на їхні фото. Прочитайте про їхнє життя та їхню смерть. Бо вони ж за нас життя віддали. За наші тилові вибори, паски і крашанки.

 

Зображення
Коментарі