Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Вперше у Львові - презентація творчості Галини Фесюк на ІІ Міжнародному фестивалі співаної поезіі

Галина Фесюк - учасниця ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week».

ЗАПРОШУЄМО на творчу зустріч з поетесою 7 травня 2019 р. о 15:30 яка відбудеться у

 Львівському палаці мистецтв. (вул. Коперника, 17). Перший поверх.

Авторка вперше представить у Львові свою літературну творчість. Проведе презентацію творчої та громадської діяльності. 

Галина Фесюк - поетка, журналіст, член правління Української асоціації письменників, власник Міжнародного Інтернет-порталу "Моя Жовківщина", культурний діяч, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Народився на Жовківщиніі, тут і розпочала свій творчий шлях. За фахом - інженер-електормеханік, журналіст. . Однак, це не завадило їй дослідити і написати з десяток різних краєзнавчих буклетів та книг, з яких наразі  7 побачили світ, в тому числі авторські поетичні збірки.. Леся Українка, Ліна Костенко, о.Іван Гавришкевич, о.Маркіян Шашкевич, Іван Франко стали світочами-матниками  для Г.Фесюк.

Тоді й вирішила досліджувати рідний край... А вірші...самі лилися про рідну перлинку своєї маленької Батьківщини. Щоб зафіксувати події та історію заснувала у 1999 році літературну газету "Живоцвіт", згодом багато фотографувала,. тому світлинки стали улюбленим хобі. Була редактором церковної газети "Духовне джерело" отців Василіян у Жовкві і часопису Сокальсько-Жовківської Єпархії "Джерело життя".

Довгий час працювала у галузі культури Жовківського району, спочатку - головним спеціалістом, згодом - начальником. Вкладала у розвиток найпрестижнішої галузі все - душу, знання і вміння. Організувала десятки літературних вечорів та фестивалів, зокрема, найпрестижніші на Жовківщині "КнигоФест" , Гарбузова осінь, Фестиваль патріотичної пісні ім.Василя Сліпака "Пісня для Героя". Сьогодні продовжує працювати у цій царині, як громадський діяч - організватор Культурно-туристичного центру toLviv. 

Добрий старт для презентацій літературної творчості дала громадська організація, яку заснувала Галина Фесюк, Жовківська районна благодійна організація творчих та активних жовківчан "Розточани" та громадська організація Люби Хомчак "Книжковий дворик". Авторка мала можливість донести до читачів свої поезіі у багатьох містах України та поза її межами - у Словенії, Бельгії, Швеції, Польщі.

"Культура, це та галузь, яку повинна підтримувати людина з крилами, з чистим серцем і усією душею відддана цій справі. Культура, це - життя людини, а не професія." - так вважає Галина Фесюк, сьогодні громадський діяч у галузі культури і туризму.

У доробку поетеси багато віршів та два краєзнавчі есе. Наразі чекає виходу у світ ще й повість про війну МАйданівські події та війну на Сході України.

 

У кожному творі, фотографіях відбивається її сутність - жінки, матері, подруги. Є багато пережитого, задуманого, оптимістичного і цікавого.

 Знайомство з авторкою, це, по суті, її діалогом із суспільством.

 

 

Зображення
Коментарі