Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Трьохметрову сорочку на Ярмарку вишиванок у Львові - вже розпочали вишивати у Палаці мистецтв

Протягом трьох днів в рамках Дня міста у Львівському палаці мистецтв проходить Фестиваль дизайну вишиванки 2019, зініційований працівниками Палацу мистецтв.

Цьогоріч, за задумом керівника медіаінформаційного відділу Львівського палацу мистецтв та відомої художниці, члена Національної спілки художників у Львівській області Іленко-Павлишин, гості та львів'яни заходу мають можливість долучитися до вишиття трьохметрової сорочки, що є однією із найбільших за розміром вишиванкою в Україні.

Наразі в суботу до вишиття долучилася львівська вишивальниця Наталя Бучинська, редактор Інтернет-порталу "Моя Жовківщина" Галина Фесюк, інженер ПАТ "Львівобленерго" Юрій Кархут.

- Кожного дня цю унікальну сорочку будуть вишивати люди, чия майстерність і енергія назавжди буде втілена у вишиту трьохметрову сорочку, і кожного дня будуть захоплюватися неповторною красивою сорочкою, а може, в неї одягнуть Тараса Шевченка. - коментує працівник медіаінформаційного відділу Львівського палацу мистецтв

Як написала на Фейсбуці Наталя Бучинська, "Вже сьогодні ділюся приємними враженнями від Ярмарку Вишивки у Львові. Отримала море позитиву і гарні емоції від нових знайомств з людьми, які разом зі мною творили цю неперевершену красу.  Ми вишивали троьхметрову вишиванку ,яка тепер прикрасить один із пам'ятників міста...А я буду дивитись на неї і згадувати час, коли вкладала у неї частинку своєї душі...."

Відзначаючи День міста Львова 2019, заходи проводяться три дні поспіль: з 3 по 5 травня!

 Програма святкування насичена на різноманітні події: вистави, концерти, забави та пікніки.

Щодня з 11 ранку до 11 вечора у різних куточках міста проходять цікаві безкоштовні заходи.

Протягом трьох днів відбуваються фотовиставки та музичний колаж-ярмарок.

4 травня, в суботу, у Львівському палаці мистецтв відбувся Family Fest 2. Це весняний пікнік, який триває в суботу та неділю.

 

Світлинки - Юрія КАРХУТА

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі