Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Жовківчанка Галина Фесюк гідно представила свою творчість перед львів'янами

Без крил можна одним грубим словом скинути людину вниз, але тільки культура душі має крила, вона не дає падати людям, що творять - такими словами Галина Фесюк розпочала свій творчий вечір у Львові.

Вчора, 7 травня, у Львівському Палаці мистецтв, в рамках ІІ Фестивалю співаної поезії відбувся творчий вечір жовківчанки , поетки та журналістки, культурного діяча, краєзнаця, відомої людини у культурних колах України та за кордоном Галини Фесюк.

Жовківчанка  гідно представила свою творчість перед львівською аудиторією, подякувала усім за підтримку і натхнення творити, з приязню відгукнулася про директорку фестивалю Лілію Плахтій, яка запросила взяти участь у заході та довірила бути арт директором з літературної частини фестивалю і ведучою.

пані Галина розповіла про свій нелегкий творчий шлях, життєву позицію, патріотичний вклад у розвиток Жовківщини та десятки проведених культурно-масових фестивалів, започаткованих літературних вечорів на Жовківщині, культурну і творчу співпрацю з іншими регіонами України та за кордоном, представила свої видання з науковими та краєзнавчими розвідками про Жовківщину.

Своіми думками поділилася відома дитяча письменниця Марія Людкевич, "Вражена, такий багатий творчий доробок Галини Фесюк заслуговує на гідну повагу і вдячність.."
У творчому доробку поетеси одиннадцять видань - краєзнавчі, історічні, дослідницькі - книги і буклети, три збірки поезій, а головне, як написала жовківчанка на Фейсбуці, "Моя улюблена культурно-мистецька і вишивана Жовківщина, патріотична і духовна гарна родина, мої сини і друзі, які дають поштовх жити і творити".

 Цікава гра музиканта Юрія Машталіра (Yuriy Mashtaalir) на саксафоні закінчила презентацію творчості Галини Фесюк.

На заході була присутня американська співачка Брія Блессінг.

Олена Карина Василенко, - поетка, художниця

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі