Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

8 травня у День пам'яті та примирення, в рамках ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії "Lviv Music & Poetry Week відбулося ряд презентацій письменників, музикантів та мистецтвознавців.

8 травня - День памяті та примирення, в рамках ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії "Lviv Music & Poetry Week відбулося ряд презентацій та творчих виступів письменників, музикантів та мистецтвознавців.

Організатор фестивалю Громадська організація "Центр розвитку української культури та самоорганізації" за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Свою творчість представила поетка, авторка співаної поезії, виданої книги із власними музичними творами та іншими творчими доробками, зокрема, книги поезії в прозі "Проліски" Галина Химочка. В рамках презентації виступила співачка і художниця з Києва Наталя Камінська і співачка зі Львова Юлія Ометюх., які не тільки виконали твори Г.Химочки, а й мали можливість презентувати свої прекрасну творчість.

Гучними аплодисментами зустрічали глядачі письменницю, авторку співаної поезії, члена національної Спілки письменників України Надію Бойко і виконавця іі творів, Заслуженого артиста України, атора багатьох поетичних збірок та компакт-дисків,, музиканта Ярослава Музику.

Третю частину поетично-музичного марафону відкрив професор Львівського національного університету ім.Івана Франка Михайло Зарічний, який виконав ряд авторськких творів на гітарі.

Далі мистцька спілка АБО, частина з яких - жовківчани, молоді поетки та барди,представили літературні і музичну палітру. Серед них Мистецька спілка АБО за участі керівника
Андре Ільєна, Галі Гамми, Надії Бондарчук, дуету iFsOunDs (Христина Рикмас та Віталій Накопало), Юря Мошталіра,і Юрія Кархута.

Приємно вразили присутніх сестри Юлія Ометюх, Наталя Камінська - співачки, остання мистецтвознавець, художниця, яка задекларували перед глядачами свої художні твори, обидві виконали ряд пісенної лірики, що зачіпала до сліз кожного гялдача.

Третій день творчої музично-літературної імпрези закінчив неперевершений Народний артис України Віктор Винник керівник і засновник групи Мері за що глядачі та поціновувачі його творчості із вдяністю аплодували та довго фотографувались у виставковому залі.

Як зазначила директорка фестивалю Лілія Плахтій "Цього дня ми не тільки загдуємо Миколу Лукаша, в пам'ять якого проводимо фестиваль, а й вшановуємо усіх, хто загинув в роки Другої світової війни, як знак пошани та жалоби за людьми, що відстоювали наше життя".

Цьогоріч тижневий марафон об'єднав 67 учасників - поетів, виконавців авторських пісень, музикантів, композиторів. 
Фестиваль розпочав цілу низку заходів по всій Україні, об'єднаних в Лукаш Фест.

В залі, де відбуваються літературні читання, розгорнулась найбільша в Україні виставка акварелі (понад 130 робіт)! ЇЇ унікальність ще й в тому, що учасники - художники з 12 країн Світу та різних куточків України малювали картини за мотивами творів - перекладів Миколи Лукаша!

Ведуча заходу Галина Фесюк

Зображення видалено.

Зображення
Зображення
Коментарі