Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У Львові проходить четвертий день Міжнародного фестивалю співаної поезії

Для творчих людей Бог є найпершою підтримкою - такими словами розпочала свою презентацію музикант, поетка із Миколаєва, що на Львівщині Марічка Гев
 

9 травня - четвертий день Міжнародного фестивалю співаної поезії, який проходить у Львівському Палаці мистецтв, приурочений 100-ій річниці від дня народження українського поліглота Миколи Лукаша, перекладача, який вільно володів 18 мовами, перешим переклав на українську мову багато класиків світової літератури.

Захід організований громадською організацією "Центр української культури і самоорганізації" - директор Лілія Плахтій за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Як і щодня, музично-літературну програму фестивалю продовжували як молоді, так вже добре знані автори, члени різноманітних літературних спілок та обєднань.

Творча тусовка затягнулася до ночі, і це є результатом важливої події у Львові - проведення фесту задля пам'яті шанованого українця Миколи Лукаша, задля представлення творчого спадку молодих, задля приязного спілкування у колі однодумців. А в підсумку, можна сказати, що велику справу зробила організаторка заходу Лілія Плахтій, яка поєднала мистецтво, літературу і музику в єдиному проекті.

В четвер презентували свою творчість автори, виконаці співаної поезіі талановиті львів'яни, зокрема, Вікторія Бондаренко, Богдан Бовшик, Галина Виноградська (Галина Львівянка), Максим Чухліб, молоді спілчани АБО - Ольо Бурий (Олег Шарабура), Вікторія Кухарук, Богдан Кухта, Олександр Свєтогоров, який виконав ряд творів на гітарі на слова Івана Гентоша, Ярослава Петришина, Люби Долик, Оксани Лозової, Богдана Кухти.

Також кожний поет читав авторську поезію, мав можливість розкрити свою творчість у різних її аспектах.

Неповторні миті зафіксували Юрій Кархут і Галина Фесюк

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі