Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Змістовна робота Кіберполіції - зупинено понад 30 піратських ресурсів

Поліцейська операція з протидії піратству тривала протягом місяця. За її результатами було припинено діяльність ряду піратських онлайн кінотеатрів. За фактами виявлення порушення авторських прав розпочато 19 кримінальних проваджень.

Про це в понеділок, 13 травня, розповів начальник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк, - йдеться на офіційному сайті Кіберполіції України.

За його словами, профілактична операція «Пірати» була спрямована на виявлення і припинення протиправної діяльності у сфері інтелектуальної власності.

«Закінчення проведення операції не означає, що робота в цьому напрямку припиняється. Ми продовжуємо проводити заходи з викриття так званих піратів та готові до взаємодії з правовласниками для реагування на факти порушення їх прав. Тож закликаємо зацікавлених сторін до співпраці у протидії піратству», - зазначив Сергій Демедюк.

Зображення видалено.

Так, протягом операції працівники кіберполіції припинили діяльність більше 30 піратських онлайн-кінотеатрів. Крім того, за матеріалами кіберполіції було розпочато 19 кримінальних проваджень у сфері порушення прав інтелектуальної власності, них – 4 особам вже повідомлено про підозру.

Крім того, протягом проведення операції до суду вперше було направлено справу щодо молодика, який знімав прем'єрні покази кінофільмів у кінотеатрах та продавав ці відео для поширення на піратських сайтах. Справу було кваліфіковано за ч. 1 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України. Наразі мешканцю міста Кривий Ріг загрожує до двох років ув’язнення.

Також, під час операції працівники кіберполіції викрили двох братів у створенні ряду піратських ресурсів. Щодня їх ресурси відвідувало більше 100 тисяч громадян, а доходи від реклами сягали 2 тисяч доларів щомісячно.

На Львівщині припинено діяльність 13 піратських ресурсів, які створив місцевий мешканець. Основним заробітком для нього було підтримання роботи цих ресурсів для розміщення на них платної реклами.

Зображення видалено.

На території Донецької, Чернівецької та Миколаївській області працівники кіберполіції задокументували діяльність осіб, які протягом тривалого часу встановлювали та налаштовували обладнання для незаконної ретрансляції тисячі телеканалів. Серед них було виявлено і заборонені на території України російські телеканали.

Нагадаємо, 8 квітня кіберполіція розпочала операцію «Пірати» щодо протидії злочинам пов’язаним з порушенням авторських прав.

Leopolis.news

Зображення
Коментарі