Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Президент Петро Порошенко підписав законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної.

Чинний президент Петро Порошенко підписав законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної.

Порошенко зазначив, що ухвалення закону свідомо винесли за рамки виборчої кампанії і пообіцяв підписати його, як тільки він до нього надійде.

«Сьогодні в цей історичний день для мене висока гордість і висока честь поставити підпис на цьому документі», - підкреслив глава держави.

Нагадаємо, Верховна рада 25 квітня схвалила в другому читанні «мовний закон", його підтримали 278 нардепів.

Так, глава комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький заявив, що адміністративну відповідальність за порушення «мовного закону» відстрочили на три роки. Він також підкреслив, що закон жодним чином не принижує жодні національні меншини.

Відзначимо, відразу після прийняття документа Порошенко анонсував, що підпише «мовний закон», коли документ надійде з Верховної ради. Він підкреслив, що прийняття закону спеціально винесли за рамки виборчої кампанії, тому що цей закон не про вибори. Президент нагадав, що робота над «мовним законом» тривала кілька років і за цей час «з нього прибрали і каральні інспекції та структури, які б могли тиснути на бізнес».

Підкреслимо, новообраний президент України Володимир Зеленський пообіцяв проаналізувати «мовний закон» після інавгурації.

Як повідомлялося, спікер Верховної ради України Андрій Парубій 14 травня підписав «мовний закон».

В контексті процесу підписання Петро Порошенко подякував голові Верховної Ради пану Парубію за активну позицію щодо мовного закону та наголосив, що мовний законопроект відпрацьований дуже добре, тому вносити ніяких поправок не потрібно. 

Зображення
Коментарі