Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Крехівський монастир прийняв більше десятка тисяч прочан на щорічному Відпусту святого Миколая

19-20 травня до Крехівського монастиря св. Миколая на щорічний Відпуст святого Миколая  з’їхалися десятки тисяч прочан з усієї України та із-за кордону. Святкування відбулися з нагоди перенесення мощів св. Миколая Чудотворця з Мир до міста Барі.

В суботу на горі Побійні відбулася Хресна дорога, опісля Вечірня Літургія, нічні чування, а в неділю Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвященний Єпископ, Володимир Ющак, ЧСВВ (Єпарх Вроцлавсько-Гданський, УГКЦ).

Спираючись на проповіді священиків на Хресній дорозі, зазначимо, що людські справи непересічні з Божими планами, тому кожний учасник прощі з Господньої волі взяв для себе найцінніше - зерно любові і правди, яке у людські серця посіяли отці-василіяни через Боже слово.

Більше того, саме Відпустові місця не підкреслюють участі влади чи простої людини, тут всі рівні перед Богом, бо  своєю пристністю мають дякувати Богу за те, що Він їм призначив, дав своєю ласкою жити життя. Зрештою, усі представники влади, це слуги народу і Бога.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі