Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Емоційний Арт-вечір мистецького об'єднання АБО відбувся у Супутнику на Левандівці

20 травня в культурно-мистецькому центрі "Супутник" відбувся Арт-вечір в рамках Поетичноі Весни на Левандівці, а також презентація творчості молодіжноі мистецькоі спілки АБО, керівник Андре Ільєн.

Андрій розпочав захід авторськими творами, представляючи глядачам свою урбаністичну поезію, чим вразив присутніх.

Музично-поетичну творчість презентували молоді автори, зокрема, Галина Гамма (м.Жовква), Надія Бондарчук (м.Дубляни), Максим Прокидянчик (м. Стрий).

Співану батярську поезію виконав Ольо Бурий.

Після концерту Галина Фесюк нагородила дипломами за участь у ІІ Міжнародному фестивалі співаної поезіі членів АБО від імені організаторів фестивалю, в якому вони взяли участь.

Фільм Тараса Дроня "Доторкнись і побачиш" не тільки представлений перед глядачами, як унікальний соціальний проект, він викликав бурхливі емоціі, заставив кожного ще раз переглянути своі міркування щодо незрячих людей, які бачать кожного з нас своім серцем, тонкою душею..
До глибини переварнув душу гострий соціальний сюжет фільму про батьків, в яких незряча дитина має велике любляче серце.

На завершення заходу директор культурного центру "Супутник" Олександр Агашков подякував молодіжному колективу АБО за творче натхнення для глядачів, чудове літературно-музичне виконання та бажання співпраювати й надалі із закладом культури на Левандівці.

пан Оександр також подякував Володимиру Дикому за організацію творчих літературно-мистецьких імпрез і активну позицію щодо відтворення цікавого життя у культурному центрі. 

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі