Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Зустріч однокурсників Електромеханічного факультету за 30 років

Кожна народжена людина дивиться на світ очима душі. Який погляд, такі й думки, якщо різняться, тоді це марнота. У моїм житті все гармонує, а зустрічі з кожною людиною на моїй життєвій дорозі - важливі. І здебільшого, приносять велике щастя. Бо вони - промінчики.

Однокурсники теж. Ну хіба можна забувати студентські роки, коли молодість вишнею заглядає в очі, а зрілість - далеко попереду, вона невідома, але важлива.
Але чи хочемо у молодості думати про майбутнє? Чи хочемо у молодості прислухаємося до батьків, старших людей, викладачів?
Тому Господь у наші буйні роки посилає нам наставників, учителів, і ми стаємо, здебільшого учнями у ВУЗах, інших навчальних закладах, де таки вчимося слухати, бути членами колективів із своїми недостатками і перевагами, своїми мріями і бажанням.
Про  дорогу альма-матір "Львівська політехніка", яка дала випускникам  гарну школу: роботу і навчання, майбутніх друзів-однокурсників говорили на зустрічі випускники електромеханічного факультету - спеціальність "Електропривід" Національного університету "Львівська політехніка"  після 30 років випуску.

 

Фото - Юрія Кархута, випускника енергетивчного факультету НУ "Львівська політехніка"

 

Зображення
Коментарі