Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Коли Світлана Мирвода грає на струнах бандури, а Галина Галичанка читає поезію, небеса усміхаються

30 травня у Львівській бібліотеці для юнацтва ім.Романа Іваничука відбувся літературно-музичний вечір двох чарівних панянок, які приїхали до Львова з великої любові до міста культури і літератури.

Народна артистка України Світлана Мирвода і член Всеукраїнської асоціації письменників Галина Галичанка подарували львів'янам свої творчі напрацювання. Світлана Мирвода виконала ряд романсів, поезію, написану пані Галиною Галичанкою та улюблені твори друзів у виконанні артистки.
Варто зазначити, що Світлана Мирвода свою душевну творчість ось уже п'ять років дарує українським захисникам. Вона - волонтерка пісні і слова, дуже часто іде туди, на Схід України, де йде війна, де іі музика душі з бандурою та гітарою мандрує попри різну погоду і умови війни, лише для того, щоб розділити іі із захисниками, підняти ім дух, передати пісню мовою свого тендітного серця.

Розпочинаючи захід, заступник директора бібліотеки Людмила Пуляєва, привітала гостей і наголосила, що гості мають причетність до Львова: Світлана Мирвода навчалася у Львівській консерваторії, а Галина Зелінська родом із Сколівщини.

Галина Галичанка вперше дарувала землякам свої вірші у камерному виконанні. Відрадно, що першу ліричну книжку "Струни ніжності й печалі" Галина Галичанка видала у 1999 році за сприянням львів'янина Ярослава Гелетія у його ж видавництві "Український вісник".

На літературній імпрезі пан Ярослав, як почесний гість заходу, згадав перші кроки знайомства з поеткою, коли вона була на піку творчості.

Теплі слова вдячності пані Галина Галичанка також направила Ярославу Гелетію. "Це завдяки віри пана Ярослава у мій творчий потенціал, я стала видавати своі збірки поезій" - зазначила авторка.

На творчому вечорі звучали вірші поетеси, як у її виконанні, так через прекрасне декламування акторів театру ім.Маріі Заньковецькоі Ольга Бакус і Заслужена артистка України Наталя Лісова.

Підсумовуючи захід Зиновій Суходуб виразив чудові слова подяки від імені всіх присутніх жінкам, які подарували прекрасні хвилини творчих пауз та незбагненної музики у виконанні Народної артистки України Світлани Мирводи.

За музику душі і для душі, яку дарувала глядачам Світлана Мирвода, Юрій Кархут вручив ій букет квітів від усіх чоловіків Львова..

Світлини Юрія Кархута

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі