Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

7 років молодіжному мистецькому колективу АБО або Коли об'єднується творча молодь!

7 років молодіжному мистецькому колективу АБО або Коли об'єднується творча молодь!

1 червня молодіжне культурно-мистецьке об'єднання АБО - керівник Андрій Ільєн, відзначило свої перші 7 років і 6 років творчої діяльності відзначив гурт SALVE, а це означає , що за спиною молодих поетів, музикантів, виконавців співаної поезії і, взагалі, творчих особистостей є десятки вечорів, концертів, зустрічей.

Сьогодні в об'єднані АБО є більше сотні молодих людей, із багатьох областей Західної України, немало молодих творчих людей із Жовківщини, які добре володіють культурними програмами, сценаріями, генерують креативні творчі ідеї, їх слухають в творчих майстернях, на великих сценах , запрошують на різні культурні події.

Здебільшого, творча молодь, є учасниками і переможцями Вcеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів, концертних імпрез та подій.

Цього дня від імені організаторів, та як члени оргкомітету, ми із Юрієм Кархутом вручили ряд дипломів найактивнішим учасникам ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії - засновник і організатор громадський діяч Лілія Плахтій, співорганізатори департамент з питань культури, національностей та релігій та департамент освіти Львівської ОДА.

Окрім цього, Юрій Кархут, як один із членів молодіжного творчого об'єднання АБО, побажав молодим людям творчого натхнення, здійснення мрій та майбутніх культурних подій.

Дай, Боже, щоб кожний з них знайшов своє інтелектуальне місце у культурному просторі України!

Фотографії Юрія Кархута

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі