Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Львівська політехніка - генератор ідей та зустрічей.

В рамках "Форуму випускників" Національний університет "Львівська політехніка" зібрала у своїх стінах випускників різних років. Протягом двох днів у стінах альма-матері відбувалися різні зустрічі, круглі столи, відвідання викладачів та творчі імпрези.
Одним із теплих дружніх заходів стала творча зустріч випускників різних факультетів, сьогодні - інститутів, які займаються літературною чи науковою діяльністю.
Відрадно, що каталізатором та модератором зустрічі стали, зокрема, випускники НУ "Львівська політехніка" - викладач вузу, поетка, лауреат Міжнародних і Всеукраїнських премій Наталя Калиновська і завідувач відділу художньої літератури НТБ Людмила Найда.

Культурна подія "Політехніка лірична" відбулася в приміщенні науково-технічної бібліотеки університету, на яку запросили Івана Гентоша, Юрія Кархута, Ворлодимира Ганулича, Надію Бойко, Михайла Влада, Галину Фесюк, Ярослава Петришина.

Кожний з учасників представ свою творчість та задекларував перед присутніми повагу і вдячність викладацькому і професорському складу навчального закладу, де минули найкращі молоді роки, а для декого стали постійним місцем праці.

Відомо, що кожна спеціальність технічного закладу повинна мати творчий підхід, розуміння і любов до цієї спеціалізації, яку собі сам обрав, головно інженерію. Але кожний з тих, що представляли свою творчість, в різні періоди життя обрав ще один напрямок професії для душі - літературну діяльність чи журналістику, фотосправу чи музику, малюнок чи історію, що стало невід'ємною частиною життя.
Глядачі бурхливо аплодували на виступи з поезіями, нарисами, пісні, які подарував присутнім хороший хор м.Львова.
На завершення - чудові світлинки та побажання випускників, продовжувати саме методом творчості та креативності об'єднувати і відновлювати знайомства випускників ВНЗу.

Світлини - випускника Львівської політехніки, інженера "Львівобленерго", громадського діяча ЮРІЯ КАРХУТА

Зображення
Зображення
Коментарі