Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Кожний випускник повинен посадити 10 дерев - на Філіппінах

У всіх країнах світу народ зберігає, продовжує традиції, підтримує свої винаход, бо тільки таким способом можна зберегти державу. 

На Філіппінах парламент ухвалив закон, який зобов’язує випускників шкіл і коледжів висаджувати по 10 дерев перед отриманням диплому.

Автори закону зазначають, що на Філіппінах щороку 12 мільйонів учнів закінчують початкову школу, 5 мільйонів – старшу школу, а випускниками вишів стають півмільйона осіб. За рік у країні з’явиться приблизно 175 мільйонів нових дерев, а за одне покоління – 525 мільярдів, якщо кожен випускник висадить 10 дерев.

Закон офіційно затверджує традицію висаджування дерев після закінчення навчального року задля боротьби проти вирубки лісів і зміни клімату.

Дерева планують висаджувати в мангрових заростях, у лісах, на деяких територіях, що охороняються законом, в окремих міських районах і в покинутих місцях видобутку корисних копалин.

Урядовці хочуть, щоб молодь висаджувала дерева, які відповідають місцю, клімату й рельєфу місцевості. Крім того, перевагу надаватимуть місцевим видам.

 

Зображення
Коментарі