Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Ювілейний концерт "Блукаюча зоря" Ігоря Богдана відбувся в кінотеатрі Довженка на Сихові, що у Львові

8 червня у Кінопалаці ім.Довженка, що на Сихові у Львові, відбувся ювілейний концерт "Блукаюча зоря" заслуженого артиста України Ігоря Богдана.

Святкова подія відбулася з нагоди 65 -ої річниці від дня народження відомого в Україні та далеко за її межами співака, що аж ніяк не асоціюється із блукаючою зіркою, скоріше та, що світить з небес любов'ю, іскрами щастя та багатогранністю. Бурхливими оплесками та оваціями зустрічали глядачі улюбленого артиста. І як зреагував Ігор Богдан, "У багатьох країнах концерти проходять у теплій обстановці, але тільки у Львові глядач розуміє його глибинну душу так, як він її представляє із середини, виконуючи українсьтку пісню..

Концертну програму супроводжував ВІА - гурт "Галичани". Творчий проект Ігор Богдан створив із друзями напередодні концертів в Україні , відповідно до складу увійшли: Юрій Мельник – клавішні, вокал; Віталій Кухарський – ударні музичні інструменти; Андрій Бадюк – електрогітара; Тарас Тимошенко – гітара, труба, вокал, Ігор Хомин – бас- гітара.

Більше, ніж дві з половиною години звучали пісні, які стали хітами, і які звучали раніше у "Ватрі" . Також Ігор Богдан виконав нові твори , які презентував сихівчанам.

Ювілейний концерт Заслуженого артиста України «Блукаюча зоря» - це пісенний святковий феєрверк, який Ігор Богдан подарував глядачам, і, таким чином, разом із великою львівською родиною відсвяткував свої 65-річчя.

В рамках концертної програми Ігор Богдан виконав як улюблені народні та естрадні пісні, так і нові композиції. У програмі прозвучали відомі твори «Покохала», "Ой заграйте, музиченьки», «I love you – Я кохаю, я люблю», «Гей, друзі», «Зачаруй», «Святкова», «Струни серця». Без сумніву прозвучала й пісня, яка стала першою сходинкою в його творчій кар’єрі – «Не сип, мила, скла», а також одна з найулюбленіших пісень львів’ян «Там за лісом, за лугом».

Ювіляра прийшли привітати знайомі, друзі, родина, найменші учасники "Цюмчики" вокально-хореографічної студії, представники бізнесу та меценати.

Відрадно, що глядачі у переповненій залі, наповнили трьохгодинний концерт багатоемоційністю і родинністю - після кожної пісні викликали на "біс" артиста, що радо погоджувався на повторне спілкування піснею.

Ігор Богдан народився біля Львова. Закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. Карпенка – Карого (спеціальність “Актор драми і кіно”). Свою артистичну кар’єру почав як актор театру, але з часом змінив амплуа і вже понад 35 років працює на сцені як співак.

Початок співочої кар’єри Ігоря Богдана припав на кінець 70-х років. На той час він був учасником ансамблю «ВАТРА» під керівництвом Ігоря Білозіра, який дав змогу спалахнути багатьом талановитим артистам. Також Ігор Богдан працював у гурті Олега Кульчицького, гурті «Галичани».

Нині відомий музикант проживає в Канаді.

Ігор Богдан – один з тих людей, які поєднують українців з-за океану зі своїми співвітчизниками, що об’єднують культури різних країн однією атмосферою. Творчість Ігоря Богдана тішить слух, даруючи незабутні враження.

Гадаю, що пісня, яку виконує Ігор Богдан не тільки об'єднує, додає позитивні емоції, вона по новому народжує у кожному з нас теплоту і щирість, іскри радості в очах та любов у серці.

Автор матеріалу: Галина Фесюк

Фотографії: Юрія Кархут

Зображення
Коментарі