Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У небо пішли 40 десантників та 9 членів екіпажу, які загинули внаслідок терористичного акту.

Вони пішли у небо...

У цей день у 2014 році внаслідок терористичного акту в ніч на 14 червня було збито військово-транспортний літак Іл-76МД Повітряних Сил ЗС України, на борту якого було 40 десантників та 9 членів екіпажу.

Як це було...

14 червня 2014 року був підбитий російськими терористами військово-транспортний літак Повітряних Сил Збройних Сил України Іл-76. Як повідомили в Міноборони, літак був уражений пострілами із зенітної установки та крупнокаліберного кулемета. 49 військовослужбовців загинули.

Це найбільші одночасні втрати Збройних сил України не тільки за весь час АТО, а й за всю історію ЗСУ з моменту створення.

Як стало відомо після трагедії з повідомлення Тимчука: "У районі аеропорту раніше були помічені вогневі точки противника – фактично об'єкт, що контролюється українськими силовиками, перебуває в осаді". Цей факт повного панування бойовиків на території біля аеропорту був підтверджений і фото агенцією Reuters, на яких видно, як терористи оглядають збитий Іл-76.

Як константують Інтернет -видання, пілоти та десантники фактично отримали наказ здійснити акт самогубства, бо летіли у пастку.

Як інформує Вікторія Бела через Інтернет видання "Громадське" https://hromadske.ua/posts/zbitya-il-76-na-donbasi-sud-ne-viznav-zagibel-49-vijskovih-naslidkom-agresiyi-rf

Мелітопольський міськрайонний суд відмовився визнати наслідком агресії Російської Федерації загибель Олександра Білого — командира літака ІЛ-76, який збили під Луганськом у червні 2014 року.

Зображення
Зображення
Коментарі