Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Будьте обережні - у Львові та в околицях розгулює циганська мафія

Циганська мафія знову розгулює по Львові і околицях. Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook журналіст Микола Савельєв, «На площі Митній у Львові 15 червня  серед білого дня  я разом з дружиною, сином Назарчиком і її приятелькою Наталею врятували безпечного іноземця зі США від пограбування групою циганок із Закарпаття. Схема стара: п‘ятеро – шестеро циганок (вони ж ромки) оточують перехожого (або перехожих), найчастіше туристів – іноземців, починають штовханину з різних сторін і, поки жертва оговтається, викрадають або забирають у нього гаманець, мобілку, гроші, окуляри – все, що можна вкрасти і розбігаються у різні боки.. Поводять себе нахабно, в разі небезпеки переходять на крик, мат, погрожують, принижують і жертву і людей. котрі намагаються її врятувати від по грабунку», йдеться у дописі журналіста.

Він також наголошує, що «особисто я не вірю, що силовики нічого не можуть вдіяти, бо після минулого НП усі грабіжники – гості сонячного Закарпаття зникли зі Львова за лічені дні. Чи, може, це перед гіпотетичними виборами треба вкотре відволікти львів‘ян від політичної тематики побутовою злочинністю?».

“Минулий розгул ромів – грабіжників завершився погромом табору циган, які взагалі до цієї діяльності не мали жодного стосунку і вбивством молодого цигана”, – зазначає автор допису.

Як повідомила одна із жителів Жовківського району, цигани обкрали її на "очах". Одна циганка прийшла до неї в літню кухню, заговорила, а в той час інші викрали усе з будинку, що могли забрати за декілька хвилин. Бус стояв неподалік садиби. Поліція вчасно не приїхала.

Із розслідування журналістів інтернет-видання "Моя Жовкіщина" циганики вправно володіють своїми "знаннями" в центрі міста Львова , біля Оперного театру, на площі Ринок, на автобусних зупинках. Вони обирають "жертву" і накидаються на неї із ворожінням. Одна "ворожить", інші - лізуть в сумочку". Більшість із циганок вагітні або імітують вагітність, випрошуючи гроші, якщо людина не подає, вони кидають вслід на неї прокльони.

Будьте обережні!

Зображення
Коментарі