Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Українська письменниця Марія Ткачівська - учасниця наукового лекторію "Наука з перших уст" у Німеччині

Українська письменниця Марія Ткачівська, і поетеса, викладач, науковець приїхала в Ukrainische Botschaft in Berlin до Німецької Федеративної Республіки  із німецькомовною лекцією в рамках наукового лекторію „Наука з перших вуст” за підтримки Німецько-українського академічного товариства.

На лекцію прийшли працівники посольства, викладачі та студенти німецьких університетів, німецькі підприємці, представники української громади Берліна, журналісти. Як вважає сама письменниця, "Було легко й невимушено, наче вдома. Море позитиву від спілкування, від нових і старих знайомих, довгих розмов та обмінів емоціями при каві і після кави, відвертого інтерв’ю з польськими медіа…"

Велику вдячність Марія Ткачівська висловлює Посольству України в Німеччині, передусім, другому секретареві посольства ґречному й гостинному Олегу Соколовському і турботливій і світлій пані Olesia Lazarenko та The German-Ukrainian Academic Society за запрошення, за теплі вітальні слова та чудові квіти.

Для довідки

Член Національної спілки письменників України від 1997 року. Лауреатка премії імені Івана Франка (2006), премії ім. Василя Стефаника (2010), конкурсу «Коронація слова 2007» (номінація «Романи»), конкурсу «Коронація слова 2012» (номінація «Дитяча проза»), «Коронація слова 2014» (номінація «Пісенна лірика»), «Коронація Слова 2015» (номінація «Кіносценарії»). Лауреатка Всеукраїнської літературної премії ім. Леоніда Череватенка (2017) та Міжнародної літературної премія імені Миколи Гоголя «Тріумф» (2018).
 

Фотомайстер: Iryska Tkach

Зображення
Зображення
Коментарі