Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Смерть журналіста Вадима Комарова через професійну діяльність?

  Помер черкаський журналіст Вадим Комаров, який перебував у комі після побиття 4 травня.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України.

"Єдина версія замаху, а тепер уже і убивства, яку поділяють черкаські журналісти, - саме професійна діяльність Вадима Комарова. Він був незручним для багатьох місцевих політиків. Ставив незручні питання про корупцію в Черкасах, порушував резонансні теми...", – наголошує Сергій Томіленко.

За його словами, фізична агресія щодо журналістів в Україні – на неприпустимо високому рівні. А системна безкарність провокує нові атаки. НСЖУ продовжує наполягати на проведенні спеціальних парламентських слухань з питань фізичної безпеки журналістів та свободи слова.

"Продовжуємо вимагати реального, а не декларативного, захисту прав українських журналістів! Чергове вбивство журналіста в Україні. Після демонстративно убитого в центрі Києва Павла Шеремета, сумний список поповнюється новим прізвищем...
Співчуття родині та друзям загиблого журналіста. Вадиме, вічна пам’ять..." – зазначає Сергій Томіленко.

Як писала "УМ", жорстоко побитого журналіста Вадима Комарова з розбитою головою близько дев'ятої години ранку побачили перехожі на вулиці на перехресті Надпільної і Небесної Сотні. Вони і викликали "швидку". Поліція повідомляла, що на чоловіка напав невідомий. Комарова з тяжкими тілесними ушкодженнями госпіталізували. Правоохоронці відкрили праву за статтею "замах на умисне вбивство".

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Харлем Дезір заявив, що вражений замахом на вбивство журналіста з Черкас Вадима Комарова і вимагає  термінового та ефективного розслідування з боку України. 

Вадим Комаров у своїх публікаціях не раз порушував дуже гострі теми. Одна із найбільш гучних публікацій за останній час - про обставини п'яного бунту в Черкаській колонії №62. Серед інших тем публікацій Комарова - розкрадання бюджетних коштів, незаконне будівництво, корупція у Черкаській міськраді.

За матеріалами Інтернет-видання  https://umoloda.kyiv.ua/number

Зображення
Коментарі