Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Роман Климко із Жовківщини взяв участь у Першому Еко-фестивалю в м.Броди

23 червня в неділю, в м.Броди вперше відбувся екологічний фестиваль, організаторами якого є Бродівська СЗОШ №2, ГО "Оберіг" та МГО "Наше місто".

Еко-фестиваль відбувся на території Бродівського замку і став одним із масштабніших культурно-мистецьких заходів, що зібрав сотні бродівчан, зокрема, активну молодь , їх батьків та родичів.

Організатори урізноманітнили фестиваль багатогранними екоквестами та майстер - класами, виставками та забавними іграми.

Також усі, хто  був присутнім на фестивалю, змогли поспілкуватися із представниками соціального підприємства "Зелена коробка" - організацією, що займається  популяризацією сортування та переробки відходів.

В рамках розважальної програми глядачам представили  пісенний вернісаж "Love Studio", в яокму взяв участь жовківчанин Роман Климко, хореографічний колектив "Джерельце" та "Калейдоскоп".

Чудовим вокалом дивував гурт "Гармонія душі".

А відмінний музичний супровід гостям фестивалю забезпечив DJ BRUDENSHAFF та Crystal Sound.

Журналістам Інтернет-видання вдалося поспілкуватися із модераторами заходу - молодими дівчатами. які слідкувала за програмою заходу, кожна дуже сумлінно відносилась до своїх обов'язків, а волонтерка Ксеня Семик зауважила, що подібний захід їм сьогодні вдався, тому що кожний, хто відвідав фестиваль мав чим зайнятися. бо тут є і майстер-класи. і ігри, і творчі майстерні.

Найбільше вразило те, що діти, молодь, самі докладалися до широкого залучення відвідувачів, і не так, щоб для масовості, як сказати людям, чому не можна знищувати природу, чому поорібно споживати екологічно чисту їжу,  чому варто знати про це ,чому здоров'я - найважливіший фактор життя на планеті.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі