Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У м.Жидачів відбулося фольклорне свято УДеч-фест

7 липня у м.Жидачів відбулося фольклорне свято УДеч-фест, організоване працівниками бібліотечної системи.
Якщо сказати про захід одним реченням "відбувся, але дощ культурну подію змусив призупинитися", означає нічого не сказати, тому розповідаю про все почергово..
Найперше, велика вдячність бібліотечним панянкам Жидачева за чудову гостинність на фестивалі - кожного гостя вгощали кавою і чаєм з трав, різного роду смаколиками, смачною печеною картоплею. А на запитання, чи багато витратили грошей, одна із бібліотекарів, відповіла "Люблю зустрічати гостинно читача, так і зустрічаю гостей, особливо письменників, про гроші мова не йде. Ви ж мене пригостите, як приїду до вас."

Приємно вражена. Якби не працювала в галузі культури, мабуть не знала б, що означає надійне плече підлеглої бібліотекарки.
Хоч культура, взагалі, розпочинається із відношення до людини і до книги..

Зрештою, про це в іншому пості, бо ці роздуми не стосуються жидачівців.
Але про те, що фестиваль мав на меті розвіртуалити живе книгочитання, це - важливо і головне. Тому всім необхідним і всіма зручностями організатори забезпечили стовідсотково: палатками, фан-зоною, сценою, артистами, майстер-класами, і щонайголовніше, видавцями і письменниками.
Усе це дійство відбувалося на відкритому просторі, на березі річки Дністер, де стояв генератор..Вражало й те, що ніхто не скиглив, мовляв,нікуди підключити світло, де ми візьмемо ящики для сміття, тощо. Цією роботою зайнялися працівники культури, затративши купу часу і грошей..

І раптом ...дощ....Аж двічі впускався йти, і пішов, але свято відбулося, тільки тому що люди постаралися організаційно...

Було все дуже гарно, хоч дощ йшов і йшов, лив мов із відра, але не перешкодив купанню письменників на Івана Купала, зав'язуванню хусток Олею Березою, спілкуванню з жидачівцями, тими, хто не погребував бібліотечною справою і прийшов..

А що нарікати на погоду, коли Господь дає їй крила тоді, коли людині потрібне світло.
Тому найстійкішим дякуємо, а головне Любі Янкевич та всім бібліотекарям за хорошу організацію.

Зображення
Зображення
Коментарі