Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Книжкова толока у Білій Церкві - відбулася або Місточок творчого єднання.

Ось і відбулася довгоочікувана поїздка у Білу Церкву на Перший Мистецький фестиваль ART ПАНОРАМА, який проходив протягом 30 червня-6 липня під патронатом Міністерства культури, Національної спілки композиторів України, Білоцерківськоі міської ради, Народного депутата Верховної ради України Хвича Мепарішвілі.
Поїздку організувала засновник ГО "Книжкова толока" Люба Хомчак завдяки Львівській обласній державній адміністрації

В рамках фестивалю у Білій церкві два дні проходила книжкова Art-толока, тому кожний автор мав можливість презентувати свої книги, зустрітися з поціновувачами його творчості, розповісти про свою діяльність і книги, а видавці, в свою чергу, продавали на КнигоЯрмарку видання українського автора.
Коли я оголошувала вихід письменників на сцену, одна жінка сказала: "Навіщо оголошувати автора, він сам може про себе сказати"...
Ніколи з тим не погоджуся, бо добрий автор про себе не казатиме, він скаже словом...Але цього у нинішній час не достатньо..
Приємно вразила родина білоцерківців. Чоловік подякував за гарне представлення авторів, а його дружина принесла горнятко кави. Вона сказала, що завдяки оголошенню автора, завчасно змогла познайомитися із Марією Чумарною та придбати іі книги.
Люблю говорити добре про хороших і світлих людей. У Білу церкву приїхало із Львівщини багато видавців і письменників, які вже давно створили творчу світлицю у ГО Книжкова толока. Коли потрапляєш у такий колектив, здається, що це одна велика сім'я, де кожний учасник родини являється особистістю, і кожний, завдяки новим знайомствам, щоразу розширює цей родинний простір, надалі презентуючи свою творчість самостійно чи в колі друзів Книжкової толоки Тому, завдяки Любі Хомчак, ця творча спільнота народжує нові колективи, нові родини, новий простір для творчості, така собі унікальна і єдина в світі - Літературна Мега куля, в якій цьоно разу були присутні письменники, зокрема, Оля РоманишинМарія Ткачівська, Зиновій Суходуб, Зоряна Кіндратишин, Ольга Береза, Марія Пак, Марічка Васько, Лана Перлулайнен, Юрій Кархут, Марія Чумарна, Олесь Дяк, Іван Гентош, Любов Відута Дзвенислава Чабан-Левус, Оксана Карнага, Галина Гущак-Мікуляш, Мар'яна Сало, Світлана Ковальчук, Мирослава Милян-Данилевська, Любов Пікас, Дмитро Білий, Василь Щербюк, Галина Ясінська, Андре Іл'єн, Денис Прокиданчик, Таня Пилипець, Микола Зубков, Катерина Немира, Людмила Пуляєва, Оксана Кришталева, Остап Осмир, Костянтин Мордатенко, Andre Arkan, Ігор Борщик, а видавничу справу з книжками презентували Василь Габор, Володимир Панчишин, "Видавництво Старого Лева", "Свічадо", "Піраміда", "Коло", "Тріада+", "Апріорі", "Тера інкогніта", "Астролябія", "Урбіно", "Літопис" тощо.

Варто зазначити, що у складі Книжковоі толоки є чудові знавці, які представляють львівську творчу майстерню майстер-класами, лекціями і творчими доробками. Цього разу свою творчу майстерню привезли Галина Шумило , яка демонструвала виготовлення Яворівськоі іграшки і Аня Москаленко, що проводила майстер-клас із складання ляльки-мотанки.

Із захопленням знайомилися відвідувачі фестивалю з колекцією справжнього автентичного украінського старовинного одягу, який привезла Євгенія Коцур.

А чудову спеціальну пропозицію для відвідувачів - безпрограшну лоторею -демонстрував Олексадр Брацлавець.

Слова... слова...слова..
Слова самі лягають на папір,
коли ти хочеш добре щось сказати
і витікають із душі, мов з гір
джерела рік у кольорі блавати.

Слова самі говорять про людей,
якщо вони глибокі і бездонні,
коли вони народжують щодень
безмежний простір для душі і волі.

Слова самі засвідчують любов
до тих, хто творить серцем для душі,
бо лиш творець бунтує в тілі кров,
якщо комусь відкрив талант в собі.

Автор вірші "Слова" і репортажу - Галина Фесюк,
Фотосвітлини - Юрій Кархут, Галина Фесюк.

Зображення
Коментарі