Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

В селі Волиця на Жовківщині похоронили Героя України Володимира Селітру, який загинув на війні, що на Сході України

У с. Волиця на Жовківщині попрощалися із військовослужбовцем Володимиром Салітрою, який загинув 11 липня в зоні проведення операції об’єднаних сил.

14 липня до села Волиця зїхалися сотні людей, щоб відправити в останню дорогу захисника, Героя України Володимира Салітрку . Вшанувати пам’ять бійця прийшли родичі, друзі, побратими.

До відома, 11 липня 2019 року близько 23:30 у районі населеного пункту Тарамчук, внаслідок ураження ворожим снайпером, загинув військовослужбовець 24 ОМБр імені короля Данила – старший солдат Салітра Володимир Богданович.

Старший солдат Салітра, будучи заступником командира бойової машини, здійснював бойове чергування на спостережному посту, ввіреної його підрозділу ділянки лінії розмежування з противником. Внаслідок поганих погодних умов, було визначено посилити пильність, через імовірну діяльність диверсійно-розвідувальних груп ворога. Володимир, як досвідчений військовослужбовець, першим помітив підозрілий рух в напрямку власних позицій, отримав дозвіл на відкриття вогню, щоб унеможливити проникнення диверсантів. Саме в цей момент, ворожий снайпер, що вочевидь прикривав вилазку ДРГ, маючи на озброєнні новітні тепловізійні приціли російського виробництва, здійснив постріл зі снайперської гвинтівки калібру 12,7 мм. в бійницю, де знаходився Володимир Богданович. Характер поранення виявився несумісним з життям.

Салітра Володимир Богданович народився 24.07.1989 року. Проживав у с.Волиця, Жовківського району, Львівської області. В листопаді 2016 року встав до лав Королівської бригади і був гідним воїном, що успішно виконував усі бойові завдання.

«Дуже безстрашний, людина на всі руки, фахівець, роботящий, володів всіма засобами та зброєю…» – таким згадують його побратими.

«Якщо чесно - один з кращих. Як раз 2 дні назад подав його до нагороди, бо один з найбільш достойних в підрозділі був…не встигли» – каже командир роти, в якій проходив службу Володимир.

За матеріалами 24 ОМБр ім. Короля Данила.

Світла пам'ять Герою України!.

 

Зображення
Зображення
Коментарі