Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Благодійний концерт "Голосу серця" у Львівському військовому госпіталі - важливий

В неділю для поранених, що лікуються у Львівському військовому госпіталі, учасники проекту "Голос серця", наповнені любов'ю і добром, милосердям і благородним великим серцем, привезли літературно-музичну програму та щедру допомогу від львів'ян, гостинці, зокрема, смаколики-печево синьо-жовті сердечка, духовну літературу, музичні диски, фрукти, солодощі, соки, цукерки.

Голос серця перевтілювали у музичний жанр виконавці пісень Наталія Камінська і Юлія Ометюх, Маріанна Трубич і Марія-Тереза Ометюх, а свої вірші дарували Галина Химочка, Галина Фесюк і Юрій Кархут.

Найбільшу підтримку дорогим захисникам тут, на мирній землі України, артисти і письменники можуть передавати лише через вірші та пісні, жовто-сині пряники і тортики, мандаринки і яблука..тощо... Принаймні, добрим вчинком..

Днями прилетів черговий літак з війни, що на Сході України, із пораненими. Варто зазначити, що цей літак часто прилітає з пораненими синами і чоловіками з війни, як самі медики відзначають : "Серце не витримує дивитися на кров і рани чиїхось родичів. Хочеться кричати, волати чи навіть гудіти "Боже! Змилуйся над українцями! Досить вже війни!"

- Ми тут ходимо по містечках і селах Галичини і не задумуємось, як їм там, на війні? І якщо не всі з нас там можуть бути: по віку, через роботу і здоров'я, тоді хоч би не подражнювали наших захисників байдужістю, сварками і ворожнечою між собою. Бо, як сказав один військовий: "Тут, у госпіталі, я відчуваю себе захищеним увагою і турботою, а виходжу за ворота госпіталю і серце не витримує від побаченого: п'яних жінок і чоловіків, циган-попрошайок та молодих людей, що ходять і матюкаються". - сказала з глибоким болем львів'янка Марія Лукашева.

Організаторка заходу Наталя Камінська подякувала усім, хто долучився до відвідин поранених захисників у Львівському шпиталі, зокрема, сестрі Юлі Ометюх за добру ініціативу і організацію, невтомну працю у збірці та закупці гостинців, прекрасні пісні і підготовку діток, чоловіку Богдану Ометюху за всебічну підтримку і допомогу, батькам, чоловіку Ігору Камінському за підтримку і допомогу в організації заходу, племіннику Максимові (DJ MAESTRO) за музичний супровід і класний плей-лист, який підняв настрій присутнім, племінниці і похресниці Марії-Терезі за присутність і чудовий виступ, Маріанні Трубич за допомогу в організації, фото-відео зйомку і гарний виступ, Галині Химочці за прекрасну поезію, за активну участь у залученні жертводавців та іншу допомогу, Галині Фесюк за модерування концерту і надзвичайну патріотичну поезію, за інформаційне забезпечення на сайті "Моя Жовківщина" та інших ресурсах ЗМІ, Юрію Кархуту за фоторепортаж і благодійну пожертву, Юлії Ковальчук за недоспані ночі і надзвичайно смачні жовто-блакитні пряники та тістечка, які стали символом дару серця всіх жертводавців і учасників події, пані Лесі, пані Наталі і Анні-Марії за те, що долучились і допомогли в організації та благодійності. отцю Івану і парафії УГКЦ Собору Святого Івана Хрестителя за надання духовної літератури у подарунок військовим, пароху о.Михайлу та парафіянам Церкви Чесного і Животворного Хреста Господнього УГКЦ за щиру пожертву, студентам і викладачам Львівського природничого коледжу ЛНУ ім. І.Франка за пожертву, Валентині, Любі, Оксані, Анжелі, Ігору, Оресту, Олі, Славі, Любі, Галині, Володимиру, Світлані, Лесі і Тарасу та усім жертводавцям, які фінансовою підтримкою забезпечили усім пораненим Воїнам шпиталю, які повернулись з війни, подарункові пакунки та інші гостинці: фрукти, солодощі, соки, цукерки, тощо. Вона також побажала , щоб Господь щедро обдарував усіх та їх родини здоров’ям і добром.

- Пам'ятаємо, що жертва, яку принесли наші Воїни-Захисники - безцінна і наш обов’язок молитись, відвідувати, підтримувати, чинити справи милосердя і робити все можливе для захисту тих цінностей, за які були покладені здоров’я та життя Українських Воїнів. Ми маємо бути прикладом для своїх дітей і виховувати їх в любові до Бога, свого народу та України. А всім хворим та пораненим Воїнам бажаємо найшвидшого одужання і відновлення, хай Бог ВАС береже і зігріє Своєю любов’ю. Сердечно дякуємо за все, що ВИ зробили для нас, наших дітей і нашої України. Отож, будьмо, взаємоввічливими, бодай, вчімося по-новому жити, адже частина України у стані війни, не закриваймо свої серця для милосердя і любові. - зазначили організатори благодійної акції у коментарях на Фейсбуці.

Фотографії - Юрія Кархута

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі