Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Екскурсія для студентів по Жовкві від Галини Фесюк

17 липня студенти Природничого коледжу та студенти кафедри конструктивної географії і картографії географічного факультету ЛНУ ім.Івана Франка мали можливість ознайомитися з видатними історико-архітектурними пам'ятками міста ЖОВКВИ.

До ансамблю належить ринкова площа (сучасна площа Вічева) із Жовківським замком 1594 року, костел  Святого Лаврентія XVII століття, Василіанський ммонастир із храмом Серця Христового, Домініканський монастир та ін.

Як наголосила викладач Галина Химочка, "Це була не просто екскурсія по одному із міст Розточчя, це були не лише історичні дані і легенди про це дивовижне місто, це була поезія душі під мелодію звуків відбивання годинника на ратуші, це був дотик промінчиків люблячого серця екскурсовода-жовківчаночки Галини Фесюк до юних сердець, які запалювали у них любов до цього міста із бажанням повернутись ще нераз сюди" .

Викладачі разом із студентами через Інтернет портал дякують Галині Фесюк  за проведену екскурсію, за цікаву розповідь, яка супроводжувалась її власними віршами про цей край.

Світлини Г. Химочки. 

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі