Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

21 липня у Львові - Фестиваль родинного відпочинку "Краіна дитинства".

УВАГА! Вже сьогодні!

У Львові відбудеться перший етап суспільно культурно-мистецького інклюзивного проекту "ЩАСЛИВА РОДИНА-УСПІШНА УКРАЇНА".
Мета: підтримка сім’і та родини, як найбільшоі цінності українського народу, а також родин що виховують дітей з особливими потребами. 

Духовний та культурний розвиток українських родин мистецькими засобами, через родинний відпочинок, реалізацію дитячих талантів  у різних мистецьких заходах, а також виховання дітей та молоді в любові до своєї родини, народу та України. 
💙💛
- Діти наше майбутнє, а ми творимо їхнє теперішнє і маємо жити з відповідальністю перед Богом і дітьми за те, що ми робимо і що ми можемо зробити для їхнього щастя і успіху в своїй Краіні. 
💙💛
Саме тому організатори Наталя Наталія Камінська і Юля Юлія Ометюх розробили комплекс культурно-мистецьких заходів і  реалізовують, заручившись інформаційною підтримкою Міністерства молоді та спорту та Львівської міської ради, організаційною та інформаційною підтримкою Львівськоі обласноі ради в особі Юрія Візняка Юрій Візняк-  голови постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації та генеральний директор Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace;  Інтернет- портал "Моя Жовківщина» https://myzhovkva.com/ , Lviv Film Center, КЦ Супутник, а також  небайдужих людей-меценатів і спонсорів. 
💙💛
Проекти:
1) Фестиваль родинного відпочинку «Краіна дитинства»- вуличні розважально-навчальні заходи: конкурси талантів (пошук талантів у рамках конкурсу “Мрії Збуваються у Львівському Палаці Мистецтв» та “Мільйон Мрій” ); ігри та розваги з аніматорами, банси, флеш-моби, дитячі творчі майстер-класи (розмальовки для малечі, розпис ужиткової кераміки, розпис на футболках та шклі,  живопис на заготовках), міні-вистава, цікаві науки для дітей, концертна програма, дитяча дискотека, тощо.
 (липень-вересень; різні локації Львова та області - орієнтовно прогулянкова  зона, де є концентрація людей, а саме площі та майданчики на зразок відпочинкової зони біля Lviv Film Center на Володимира Великого ,  майдану святого Івана Павла ІІ папи Римського, 1, Площа Святого Юра, майданчики перед КЦ “Супутник”, кінотеатру “Львів”, церковні подвір’ я, та ін.)

2) Вокальний конкурс дитячих талантів, приурочений 70-літтю від дня народження Володимира Івасюка “Мрії збуваються у Львівському Палаці Мистецтв. (23-24 вересня , Львівський Палац Мистецтв на Коперніка, 17. Анонс, промо-реклама, оголошення умов, реєстрація учасників - липень - вересень; відбірковий концерт конкурсу - кінотеатр Львів у Стрийському парку,  півфінал 23.09.2019 Палац Мистецтв, фінал, оголошення та нагородження переможців та гала-концерт переможців та запрошених Зіркових гостей - 24.09.2019. В дні проведення конкурсів, плануються також мистецькі майстер-класи, гостинці для дітей, фото/відео - зйомка.

3)Інклюзивний проект для дітей з особливими потребами “МІЛЬЙОН МРІЙ”, з урочистим концертом, на якому виступатимуть талановиті діти  та Зіркові гості. (орієнтовно жовтень-листопад,  Львівський клуб “МАЛЕВИЧ”, Театр юного глядача, локація ще не визначена, але повинна бути облаштована для людей з особливими потребами ). Анонс заходу, промо-реклама, збір заявок на втілення мрій - серпень - вересень, (Мрії: розвиваючі, творчі, оздоровчі на зразок, бажання вивчити  англійську мову, а втілення - оплачений курс занять на рік у подарунок дитині, чи мрія: запис пісні - втілення: заняття з вокалу, запис у студії, створення ютуб-каналу і розміщення на ньому; мрія - краще ходити - втілення -  курс спортивно-реабілітаційних вправ чи поїздка-подорож у санаторій…). Відбір та підготовка талановитих дітей, з особливими потребами для участі в концерті (музичні заняття з педагогами по вокалу та інструментів, підбір репертуару, запис мінусівок на студії звукозапису). Урочистий концерт заплановано за участі дітей, зірок та ветеранів-інвалідів АТО,  які змогли реалізувати себе після поранень і допомагають іншим реабілітуватись.

💙💛
Ми це: 
Наталія Камінська
Ігор Камінський
Юлія Ометюх
Bogdan Ometyuh
Лілія Плахтій
Natalia Wowk
Marianka Trubych
Ростислав Ометюх
Галина Химочка
Галина Фесюк
Юрій Кархут
Софія Сизоненко
Helen Kurnitska

А також: 
💙💛Громадська організація “Центр розвитку української культури та самоорганізації»
💙💛музично-поетичний гурт «Голос серця»
💙💛школа танцю “Fly Dance School”
💙💛спільнота аніматорів та волонтерів «Шафа»
💙💛 Веселий вулик Веселий Вулик, ТК "Шувар"
💙💛 ПП Культурно-туристичний центр ТО LVIV 
https://myzhovkva.com/

У проекті адопомагають матеріально та фінансово: 
💙💛родина Ометюхів - звукове сценічне обладнання, оплата матеріалів  для художніх дитячих майстер-класів, студії звукозапису, сценічних костюмів та концептуального одягу(футболки, кепки) та інших витрат проектів Щаслива родина-успішна Україна
💙💛родина Камінських - світлове сценічне обладнання, оплата матеріалів для художніх дитячих майстер-класів, студії звукозапису, сценічних костюмів та концептуального одягу(футболки, кепки)  та інших витрат проектів Щаслива родина-успішна Україна
💙💛Центр краси та здоров’я “Три стихії» https://trystyhii.com.ua/ - надають подарункові абонементи на відвідування басейну і тренажерного залу для дітей учасників проекту «Мільйон мрій» та дитячих творчих конкурсів талантів,  також забезпечують виготовлення 20 футболок з нашою і своєю стмволікою для волонтерів та аніматорів. 
💙💛 King Cross Leopolis — торгово-розважальний центр https://www.kingcross.com.ua/ - друкує за свій кошт корисну  поліграфію для наших заходів(промо листівки з пальчиковими іграми, мотиваційним  та просвітницьким наповненням)
💙💛 дизайнер і фотограф Юрій Чухній - дизайн поліграфії 
https://www.facebook.com/Chukhniy.Photo/

💙💛сім‘я Тарас і Леся Горбей - кошти на закупку матеріалів для дитячих художніх майстер-класів (фарби акрилові для тканин та шкла, пензлики, папір)
💙💛Оксана Сибірцева-Андрюшко - матеріали для творчих занять з дітьми
💙💛магазин іграшок «БОБРИК» - настільні ігри «Твій Степ», «Хто я» і «Кольорики», Mille Bornes

Інші добродії, імена яких організатори будуть долучати. 

💛💙
Перший захід проекту Фестиваль родинного відпочинку «КРАІНА ДИТИНСТВА» відбудеться 21 липня біля Lviv Film Center, Львів, Вул. Володимира Великого, 14, з 16:00 до 20:30 год.

Програма:
- конкурс дитячих талантів; 
- творчі майстер-класи;
- розваги та ігри з аніматорами, банси, флеш-моби, дитяча дискотека;
- танцювальна прогама від школи танцю  “FLY DANCE SCHOOL”;
 концерт музично-поетичного гурту "ГОЛОС СЕРЦЯ" 
- міні-диско від DJ MAESTRO
💙💛
Запрошуємо всіх на наші заходи як глядачів, учасників чи волонтерів.
Ми будемо щиро вдячні за будь-яку підтримку і допомогу 🙂

Картка Приват для підтримки проектів Щаслива родина - успішна Україна 

4731185614169891

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі