Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Ріжуть дерева на Жовківському Розточчі

 

Екологічною стежиною "Від гетьмана до короля", яку два роки тому ініціювала відкрити Галина Фесюк, щоб можна було глибше впізнавати Жовківське Розточчя, вберегти його від вирубки, знищення рослин, які занесені в Червону Книгу, а також пам'ятати про історичну подію, коли Ян Собєський відкрив на горі Гарай модринову алею для своєі дружини Марусеньки, яку дуже любив, йде масова вирубка дерев!!! 

- Степан Сохнацький - директор Жовківського лісгоспу, ініціативу створення екостежки сприйняв добре. Протягом короткого терміну відкрив екологічну стежину, облагородивши іі інформаційними стендами та в'ізною брамою, якщо так можна назвати цей в'ізд.. Здавалося, все нормально. Правда, через деякий час на стежині з'явилися горе-туристи і замість відпочинку, залишали за собою багато поганих слідів: поламали стенди, дерев'яні лавки, залишаючи за собою купи сміття. Працівники лісу все це прибирали. Але стежечці нічого не бракувало. - пише на Фейсбуці Галина Фесюк

А ось що пише на сторінках Фейсбуку Оля Масляк : "Вздовж стежини багато дерев зрубано і багато позначені синім,чого раніше там не було,бо часто там гуляю!" 

Наразі перед гостями і жовківчанами стоіть питання: "Що відбувається?" Якщо не буде реакціі лісівників, тодій залишиться відкритою відповідь, яку написали читачі у коментарях на Фейсбуці, зокрема:

Anna Fokler : "Мафія кажете?Свідомість починається з кожного!!! Це не мафія,це кожен хлоп хоче палити в своїй хаті на халяву!!!Це місцеві жителі! А потім голосно нарікають на владу,на уряд,на державу!!!Нема власної відповідальності,не той народ,нема у нього людяності:"Хай зробить хтось,хай мені дасть,а що мені до інших чи довкілля!" Усвідомте це врешті,тут винні місцеві,я там була,я бачила,хто ріже,коли ріжуть і що беруть.Це не чистка лісу,сухостій і бріб залишають,ріжуть найкращі буки,бо це для себе".

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі