Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Перший Родинний Фестиваль «Щаслива родина — успішна Україна» – відбувся у Львові

21 липня, в неділю, у Львівському парку «Горіховий гай», в якому знаходиться Lviv Filv Center, відбулося величне родинне свято - Перший Родинний Фестиваль «Щаслива родина — успішна Україна», організований двома сестрами Наталією Камінською та Юлією Ометюх спільно з їх родинами.

У програмі фестивалю — розваги «Країна дитинства» з конкурсами дитячих талантів, творчі майстер-класи, ігри та забавки з аніматорами, банси, флеш-моби, дитяча дискотека, а також танцювальна програма від школи танцю «FLY DANCE SCHOOL», концерт музично-поетичного гурту «Голос серця», міні-диско від DJ MAESTRO ; розвиваючі майстер-класи, зокрема, аквагрим, розпис гіпсових фігурок, розпис на шклі, глітер тату, миловаріння.

Як саморганізовуються люди доброї волі.

Відходячи від звичного написання інформаційного тексту, я розповім, як невелика група людей може перевернути світ чи ба, створити велику країну мрій — здійсненою.

Ще до шістнадцятої години в парк почали сходитися львів'яни із своїми діточками. На дворі було спекотно. Більше 30 градусів на сонці, що для Львова невиносимо. Все за сценарієм, все по-периметру проводили організатори. Дивувало одне. Дві жінки, дві сестри Наталя і Юля, з якими приїхали чоловіки, діти, батьки організували волонтерів, запросили до співпраці громадські організації, державні структури, завдали гарного старту для цікавого креативного фестивалю. Все розпочиналося добре. А як зародилася думка провести захід розповіла Наталя Камінська:

- Якось помітила, що виховуємо дітей у творчому зростанні, яке вже давно вийшло за рамки репетицій. Тому дітям стає дедалі менше місця вдома, вони хочуть на сцену. Згодом ми порадилися з Юлією і створили гурт «ГОЛОС СЕРЦЯ». Оскільки ми пишемо вірші, кладемо їх на музику, самі їх виконуємо, тому у нас народилася ідея створити культурно-мистецький проект «Щаслива родина — успішна Україна». Тим більше, що майже всі члени наших родин творчі — співають, танцюють, пишуть вірші, а тато проводить художні майстер-класи.. Чоловіки ідею підтримали. Я написала програму і ось — в рамках цього проекту ми проводимо вже другий захід. Перший був у госпіталі. - розповіла Наталя Камінська. - До організації фестивалю долучилися Маріанна Трубич, Марія-Тереза Ометюх, Лілія Плахтій, Галина Химочка, Юрій Кархут, і ви, Галина Фесюк.

Зрозуміло, що на проведеня масштабного заходу потрібно фінансування, на яке своїх коштів недостатньо, а від державних установ не хотіли йти з простяягнутою рукою, тому на солодкі гостинці для дітей та подарунки, на канцтовари і футболки для організаторів, волонтерів, рекламу та інші додаткові витрати жінки знайшли спонсорів.

- Нашими спонсорами стали люди доброї волі. Це, зокрема, кінно-спортивний клуб «Вікторія», мережа магазинів «Бобрик» та дитячий магазин «Сонечко», Центр здоров'я і краси «Три стихії», магазини канцтоварів, а також ряд окремих львів'яни, які сповнені любов“ю до дітей. - сказала організаторка Юлія Ометюх.

Відкриття фестивалю

Задум - провести Перший родинний фестиваль в парку, біля кінотеатру, куди йдуть на вибори цілими родинами, хороший, тим більше, в парку відпочивають батьки з дітьми. Тут також є де сховатися від пекучого сонячного проміння і від дощу. Задум — хороший, вдалий і відкриття фестивалю було урочистим — однойменної піснею на слова Галини Химочки, музика Наталіі Камінської «Щаслива родина — успішна Україна».

Наталя Камінська і Юлія Ометюх привітали присутніх з чудовим недільним днем, та наголосили, що в неділю кожний християни повинен виконати три обов“язкових дії — прийти до церкви на Богослужіння, прийти на виборчу дільницю і проголосувати, присвятити свій час родині, а отже взяти участь у Першому родинному фестивалі.

Музично-поетичний гурт «Голос серця» продовжив відкриття фестивалю українськими піснями.

З чудовим родинним святом присутніх батьків та дітей привітали співорганізатори — Лілія Плахтій і Галина Химочка.

А фестивальне дійство відкрив танцювальний колектив Школи танцю «FLY DANCE SCHOOL», керівник Маріанна Трубич.

Танець дощу або сюрпризи природи

На дворі стояла гарна погода, прийшли на фестиваль батьки з дітьми, тими, які можуть бігати, розмовляти, і тими, яким потрібна батьківська і стороння допомога, живе спілкування з природою, усмішками і розумінням людей. Організатори запропонували присутнім різні майстер-класи, ігрові площадки з тренерами, конкурси та розваги. Було весело. Під музичний супровід діти розважалися, слухали пісні для дітей, брали участь у конкурсах за що отримували гарні подарунки.

Якраз у самому розпалі фестивалю, небо почорніло..А за кілька хвилин налетіла непрошена злива… Дощ періщив, булькав, жванчав..Так виглядав танець дощу.. Дивували сюрпризи природи..До сліз було шкода дитячого свята — воно не закінчилося, а тільки набрало змісту — діти активно розмалювували і розважалися. Декілька столів перенесли на сходи Кінопалацу. Діти не хотіли розходитися.. А дощ періщив.

І що тут поробиш? На запитання: чому у прекрасні справи втручається непрошена природня стихія, відповідь буде лише одна — це Божі плани, не людські.

Десь під час фестивального дійства підійшла молода жінка.

- Підкажіть, будь ласка, хто роздає футболки..

- Тут футболок не роздають. Якщо ваша дитина візьме участь у конкурсі і переможе, в подарунок отримає футболку.

- А навіщо ви проводите конкурси?

- Щоб дитина розвивалася, пізнавала світ через ігру. А де ваша дитина? Приведіть. Може їй сподобається..

- Навіщо моєму синові ігри. Він сам розвинеться. А просто так не можете віддати футболку?

Ми переглянулися. І що тут скажеш.

З огляду на непередбачені погодні умови, організатори порадилися і вирішили пееренести другу частину фестивалю на четвер, коли очевидно буде гарний теплий день, бо ще не всі подарунки і смаколики роздарували, ще не всі ігри запропонували, а на майстер-класах ще багато нових цікавинок, які отримають діточки.

Тому, не прощаємось, а кажемо «До побачення, родино!»

Галина Фесюк,

редактор Інтернет-порталу «Моя Жовківщина»

Фотографії — Юрія Кархута і Галини Фесюк.

Зображення
Зображення
Коментарі