Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Друга частина Першого Родинного Фестивалю «Щаслива родина — успішна Україна» – відбулася в Горіхову гаю, що у Львові

Друга частина Першого родинного фестивалю «Щаслива родина — успішна Україна» відбулася в четвер, 25 липня, у Львівському парку «Горіховий гай», в якому знаходиться Lviv Filv Center. Фестиваль організований двома сестрами Наталією Камінською та Юлією Ометюх спільно з командою однодумців і родинами організаторок. В склад оргкомітету ввійшли Маріанна Трубич, Лілія Плахтій, Галина Химочка, Юрій Кархут, Галина Фесюк.

Фестиваль має на меті організувати навколо себе батьків з дітьми, які потребують активного рухливого способу життя як у частині інклюзії, так здорових, об'єднати родини, допомогти адаптуватися дітям з проблемами здоров'я у середовищі музики та мистецтва, дати можливість дітям реалізувати свій творчий потенціал, а батькам - відпочити.

У програмі фестивалю — розваги «Країна дитинства» з конкурсами дитячих талантів, творчі майстер-класи, ігри та забавки з аніматорами, банси, флеш-моби, дитяча дискотека, а також танцювальна програма від школи танцю «FLY DANCE SCHOOL», концерт музично-поетичного гурту «Голос серця», міні-диско від DJ MAESTRO ; розвиваючі майстер-класи, зокрема, аквагрим, розпис гіпсових фігурок, розпис на шклі, конкурс малюнків на асфальті, конкурс малюнків на футболках та конкурс розписів на шклі. Дитяча дискотека під живий голос Наталії Камінської і Юлії Ометюх.
Зазвичай, у народі кажуть «де злагода в сімействі, там мир і тиша, і любов». Так і тут. Злагоджено працювала команда, влучно обрана тема, що стосується родини, повне розуміння невдачі (наприклад, в неділю падав дощ, «нічого страшного» - буде інший день: розділимо фестиваль на два дні).

І ось результат — все вдалося якнайкраще.

Прекрасна погода, чудове навколишнє середовище, повне розуміння керівництва кінотеатру. Програму та завдання організатори фестивалю виконали: концерт, конкурси, розваги, дитяча дискоТека все відбулося. На захід прийшло багато батьків з діточками, кожний міг взяти участь, а діти — повеселитися, розкрити батькам свої захоплення. Всі локації відбувалися одночасно і ніщо не заважало одне одному.

Варто зазначити, що, такі заходи, справді мають суттєве виховне і пізнавальне значення. Ось що відповіла дівчинка Орися дев'яти років на запитання чому вона обрала малюнок на асфальті.
- Я не люблю танцювати і співати, мені подобається малювання, бо я тоді думаю про тата і про маму..
- О твої тато і мама за тебе дуже радіють.
- Так, але вони на мене дивляться з неба.
Серце стискається.
- Ти прийшла сюди…
- Я прийшла з бабунею і дідусем. Вони мені розказували, що моя мама малювала, а тато для неї купляв фарби.
- Що ти малюєш зараз на асфальті?
- Небо. А можна я вас намалюю?
«Фестивалити — значить радіти, об'єднуватись, веселитися» - сказала Наталя Камінська. Діти веселилися, малювали, ліпили, вирізали, творили.. Цікаво було спостерігати за дітьми, які малювали на асфальті. Батьки, особливо татусі, суворо наглядали за своїми чадами, а коли потрібно було допомогти, відсилали до мами. Розмальовками і малюнком на склі з дітьми займалася Лілія Плахтій, волонтери та мами-художниці.

Танцювальною розважальною частиною займалася Маріанна Трубич. Вони провели для дітей багато розважальних заходів і дитячу дискотеку, міні-атракціони з руханками, чудові дитячі ігри. Сміх і радість — велика заслуга тих, хто подає дітям предмет для розваг, ними стали родини Ометюхів і Камінських.

Важливою на фестивалі була й концертна програма. Варто зазначити, що Наталя і Юля пишуть вірші і музику, вони володіють музичною грамотою і унікальними організаторськими здібностями в галузі культури. Їх пісні, що прозвучали на фестивалі різні за тематикою, сприймалися дуже добре усім : як дітям, так їх батькам. Учасники фестивалю мали можливість почути й пісні та вірші Галини Химочки. А іі піснею «Щаслива родина — успішна Україна» відкривалося фестивальне дійство.

Респект організаторам висловило багато батьків за їх велику плідну працю: інформативну, благодійну, культурно-мистецьку та просвітницьку.
- Коли я завтра прийду в парк гуляти з дитиною, буду згадувати сьогоднішній день. Він такий яскравий і барвистий, легкий і добродушний. Сьогодні нам з чоловіком і трьома діточками не хочеться звідси йти, хоч зазвичай ми тут більше години не затримуємось. - сказала мама Ілона Петрівська, львів'янка.
На моє запитання організаторам: чи вдалося вам здійснити свої мрії, обидві відповіли, що з Божою силою, вони виконали те, що хотів Бог, а значить вони його руками втілили у життя.

Як зазначила Юлія Ометюх, спонсорами стали люди доброї волі, зокрема, розважальний Центр "Веселий вулик", кінно-спортивний клуб «Вікторія», мережа магазинів «Бобрик» та дитячий магазин «Моє Сонечко», Центр здоров'я і краси «Три стихії», магазини канцтоварів, а також ряд окремих львів'яни, які сповнені любов'ю до дітей.

Галина Фесюк,
редактор Інтернет-порталу «Моя Жовківщина».

Фотографії — Юрій Кархут і Галина Камінська.

Зображення
Зображення
Коментарі