Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

" Нове життя" в Малехові - навчальний духовний курс

Недавно у передріздвяний піст в Малехівському Народному домі відбувся дводенний курс “Нове життя” від Школи Євангелізації св. апостола Андрія, який очолив о.Йоан Лубів,ЧСВВ у співслужінні з парохом с.Малехів о.Ігором Боднарем, братами-семінаристами Брюховецької духовної семінарії, сестрою-редептористкою Іванною.
На курс євангелізаційної школи святого Апостола Андрія була запрошена інтелігенція Малехова та вірних регіону, в тому числі молодь та діти. В закладі культури зібралося близько 50 осіб. Кожен очевидно очікував багато відповідей на свої запитання.
Курс проходив протягом двох днів. Першого дня, в суботу відбулася
Літургія за померлих, в церкві Собору Пресвятої Богородиці і обручника Йосипа, УГКЦ. Потім усі вірні прийшли в Народний дім. Спочатку відбулися вступні навчання про те, що Бог дав у дарунок кожній людині життя і власне з Богом ми можемо змінитися. Потім була бесіда за круглим столом про те, з чого почати духовну віднову, як віднайти себе у забрудженому тягарями сьогоденні, як відчути Божу Любов та силу Святого Духа, тут також всі разом співали наперед роздруковані пісні на духовну тематику. Були підготовлені інсценізації повчальних сценок. Наприклад, розповідалось , що орли живуть до 70 років, а в період 40 років орел летить високо в гори і скидає з себе всі старі речі - дзьоб і нігті, пір''я, щоб відновитися. Таке порівняння з людиною – символічне. Тому що кожен може у будь-яку хвилину і час обновитися, пам’ятаючи, що Бог прощає, бо Господь не є караючою машиною. Він є любов.
на другий день, в неділю, відбулася також Святкова Літургія. Далі люди знову повернулися в Народний дім і поділилися на групи, де у тісніших групах відбувалося знайомство, та обговорювалися питання, як Бог до помає людям. Наводилися приклади з життя, духовної співпраці між людиною і Богом. Кожен міг навести свій приклад. І це було дуже повчально для всіх.
В ході навчання проводилися заняття в ігровій формі, тобто рольові ігри, які відображила життя з Богом.
На завершення відбулося благословення священиком, о.Іоаном. «В мене не має слів, щоб передати те, що я відчувала. Це була велика сила благословеня, палаюче тепло» - сказала пані Надія Молочій.
Незважаючи на те, що серед слухачів були люди різного віку і глибини віри, застосована методика давала можливість достукатися до серця кожного, промовляючи то мовою Божого слова, то молитви, то пісні.
- Цей курс був дуже корисним для всіх присутніх, але полотрібно переказувати й іншим, особливо тим, хто ще вагається або не знає як вийти із тенет гріха. Бог є любов і він кожному з нас дає шанс полюбити іншого, і відкинути, зневажати гріх. – сказала сестра Іванна на завершення.
Галина Фесюк, журналіст

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі