Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Львівський кластер моди та дизайну представив свої фешетабельні колекції на ІІІ Транскордонному фольклорному фестивалю ORNAMENTY FEST

Очолила модний показ Oksana Sokol - керівниця Центру "Традиція", в якому навчає унікальної техніки, що виконується на домотканому та фабричному льоні за давньою технологією вибійки олійними фарбами і різних видів рукоділля традиційних українських ремесел. Львівська дизайнерка представила нову колекцію одягу «Димка» глядачам фестивалю ORNAMENTY FEST у Львівському Палаці мистецтв, присвятивши показ своїм батькам.

Колекція унікальна тим, що Оксана Сокол тривалий час вивчала цю техніку у фондах Дрогобицького музею і дізналася, що в давнину мстці використовували дерев'яну різьблену дошку з орнаментами, яку вкривали олійною фарбою та набивали на лляній і конопляній тканині візерунок.Цю техніку називали "димка", набійка, вибійка, мальованка.

В організації модельного показу взяла участь Лілія Буйна-Вінярська. Cпільно із Модельним агенством Veamodels, Maks Lanovyj Аксесуари - Albina Bijou та Олеся Львівська, вони представили 1_COOPERATION in FASHION (Львівський Кластер Моди та Дизайну).

Разом з ними бренд української моди представляли Олексій Довганич, Дизайн - студія'' Волобуєва І Басараб”,Торгова марка "Сварга", Анастасія Василик "Чичері", Uliana Nedoshytko, Вікторія Галамага.

Варто зазначити, що в бренді ТМ "Сварга" втілена магія давніх українських орнаментів на тканині. Загалом, "сварга" уособлює витонченість та сучасну класику, а мсткині торгової марки створюють одяг длявсієї родини.

Вперше на подіумі Палацу Мистецтв була представлена унікальна колекція "ЕтноВернісаж" в рамках Арт-проекту "Відродження", яку створила Вікторія Галамага у техніці збивання повсті Карпатського регіону України.

Учасники фестивалю також мали унікальну можливість переглянути цікавий молодіжний одяг "Трансформер" дизайнерки і стилістки Уляни Недошитко, яка більше 10 років працює в стилістиці образу і пошиття одягу.

Прекрасний модний показ колекції "Чичері" представила відома українська дизайнерка Анастасія Василик.

Після показу всіх колекцій в залі мистецтв було виставлено шоурум колекцій Львівських дизайнерів.

Організатори подякували фотографу Юрію Кархуту за фото та чарівній ведучій - модератору показу мод Галині Фесюк❤️

Зображення
Коментарі