Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Кіномистецтво. У Львові відбувся передпрем'єрний показ фільму "Іловайськ".

Кіномистецтво сьогодні таки розвивається. І люди, що виросли на фільмах минулого сторіччя, сьогодні таки відвідують кінотеатри, а кінострічки українських молодих режисерів таки дивиться молодь - прекрасний золотий генофонд української нації.

А на передпрем'єрному показі художнього фільму "Іловайськ", зіркословом якого став вислів "На нашій - не своїй землі", таки відбувся аншлаг . Кінопалац офіцерів у Львові був вщент переповнений глядачами в тому числі молоддю. Дивилася фільм на одному дусі! Прекрасна постановка! Чудові актори. Мистецький кінорежисер і його команда акторів! Браво!

Дуже важко переживала кожний момент представлений у фільмі "Іловайськ". Війна є війна. Але сьогоднішня війна на Сході України,коли московський агресор, ворожий путін знищує українську націю - захисників України усіма забороненими методами військової тактики, створює в серці кожного українця місце для непокори, для боротьби за Незалежність України.

Все це яскраво висвітлив режисер у своїй стрічці "Іловайськ" на прикладі реальної історії командира штурмової групи «Донбасу» Тараса Костанчука, який виступив продюсером кінострічки й зіграв у ній самого себе. Окрім нього, в стрічці знімалися близько 50 добровольців батальйону «Донбас», які вийшли живими з Іловайського «коридору». До фільму долучилися і професійні актори, які зіграли ролі конкретних бійців добробату, котрі загинули в «Іловайському котлі». Особисто для мене - важливим є батальйон "Донбас" з бійцями з якими ми зустрічалися в січні 2016 року у Маріуполі коли приїхали з колядою до бійців. Як сказав тоді командир "На українську землю прийшов російський агресор - Путін з своїми катівниками і ми зобов'язані захищати свою землю свій народ!

з акторами і режисером фільму Іловайськ
Зображення
Коментарі